článek

Tipy jak se dobře sbalit na prázdniny…


Nechce se vám táhnout se s obrovským kufrem na dovolenou a přitom z něj půlku věcí za celou dobu nevyndáte? Poradíme vám, jak si sbalit jen to nejnutnější, a přitom vypadat úžasně!..
(celý článek)

Nechce se vám táhnout se s obrovským kufrem na dovolenou a přitom z něj půlku věcí za celou dobu nevyndáte? Poradíme vám, jak si sbalit jen to nejnutnější, a přitom vypadat úžasně!...
Sdílejte obsah s přáteliNechce se vám táhnout se s obrovským kufrem na dovolenou a přitom z něj půlku věcí za celou dobu nevyndáte? Poradíme vám, jak si sbalit jen to nejnutnější, a přitom vypadat úžasně!

Při balení svého kufru máte v hlavě představu, že musíte mít róbu pro všechny příležitosti. Výsledek je praskající kufr ve švech a celý týden strávený v jedněch šortkách. Zkušení cestovatelé však vědí, že váš prázdninový šatník by měl odrážet především to, co budete na cestách skutečně dělat. Přinášíme několik zaručených tipů, s nimiž lehce a stylově procestujete všechna prázdninová letoviska světa.

Univerzální výbava


Neocenitelné služby vám na prázdninách prokážou jednoduchá bílá košile (nejlépe z mačkaného materiálu) a volné bavlněné šaty. Nezapomeňte také na velkou hedvábnou nebo kašmírovou šálu, která dodá styl každému pozdnímu letnímu večeru na terase.

Tři ku jedné


Vždy si s sebou zabalte více topů (nebo triček, tílek, košil…) než kalhot či sukní. Zkušení cestovatelé vyznávají pravidlo, že na každé kalhoty nebo sukni by měly připadnout tři vršky.

Maxi šaty


Letošní módní hit, inspirovaný hippie stylem, je na prázdniny jako stvořený. Maxi šaty jsou dokonalé.Velmi si je oblíbíte na pláži bez podpatků.

Tričko jako suvenýr


Pořiďte si stylové tričko přímo na místě. Budete tak mít vzpomínku na krásné zážitky i doma. Pohodlné tričko s cool motivem je zároveň zaklad každého volnočasového šatníku. Zapátrejte v secondhandech či místních design shopech.

Stylové sandálky


Také letos se můžete potkat s již známým trendem “gladiátorek”, velmi pohodlná obuv jak na pláž tak do města. Ozdobte svůj kotník stylovými šperky a užijte si léto ve velkém stylu.

Kouzlete s doplňky


Korále, šátky, náramky a pásky zaberou v kufru málo místa, ale díky nim povýšíte starý model na vyšší level.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu