článek

Propojení kuchyně s obývacím pokojem


Spojení kuchyně s obývacím pokojem otevře prostor a umožní celé vaší rodině mít neustálý kontakt. Vysoce moderní a aktuální trend v bydlení..
(celý článek)

Spojení kuchyně s obývacím pokojem otevře prostor a umožní celé vaší rodině mít neustálý kontakt. Vysoce moderní a aktuální trend v bydlení...
Sdílejte obsah s přáteliSpojení kuchyně s obývacím pokojem otevře prostor a umožní celé vaší rodině mít neustálý kontakt. Vysoce moderní a aktuální trend v bydlení, kde dominují prostorné, vzdušné pokoje plné slunce, obývací pokoje s velkými francouzskými okny, často propojené právě s kuchyní, je stále běžnější.

Propojením kuchyně s obývací pokojem spojíte příjemné s užitečným. Opticky zvětšíte místnost, při vaření můžete sledovat oblíbený program v televizi a konverzovat s partnerem, dětmi nebo přáteli na návštěvě. Propojení interiéru vyžaduje efektivní doladění zařizovacích prvků a nezbytných detailů.

Hraniční linie


Ideálním řešením je kuchyňský ostrov, který je pomyslnou hranicí dvou odlišných prostorů a současně umožňuje komunikovat s ostatními. Podobnou funkci splní jídelní část, barový pultík nebo pohyblivá příčka. Efektní osvětlení zdůrazní útulnost interiéru.

Zaměřeno na soukromí


Soukromí při vaření zajistí barový pult nebo otevřený policový regál, který vypadá efektně z obou stran. Je třeba dbát na to, aby umístěné dekorace netvořily místo soukromí dojem skladiště. Kachličky a obklady působí v propojení neesteticky. Vsaďte raději na laminát, sklo a přírodní obklady.

Zařízení kuchyně


V rámci kuchyňských sestav volte uzavřené horní skříňky. V kombinaci s otevřenými policemi lépe navážete na zařízení obývacího pokoje. Výrazné barvy vytvoří požadovaný kontrast. Zapomeňte na úchytky, přeplněnou pracovní plochu a organizéry, které v otevřeném prostoru působí rušivě.

Použití mechanismů


Elegantní kovové nožky nahradí sokly. Závěsné skříňky zase prostor odlehčí a oceníte je i při úklidu. Hluk zmenší spotřebiče s nízkou hlučností a skříňky se samodovíracím mechanismem. Nežádoucí zápach a výpary eliminuje kvalitní digestoř s dostatečným výkonem dle velikosti interiéru.

Umístění spotřebičů


Trendy kousky můžete hrdě přiznat. Zabudovaný sporák, trouba či myčka nádobí v černé barvě v bílé kuchyni upoutají pozornost a působí velmi luxusním dojmem. Všechny spotřebiče lze i schovat do vestavěné skříně, čímž získáte čistý prostor bez rušivých prvků.

Zaměřeno na vitríny


Trendy jsou otevřené police, ale i prosklené vitríny zařazené do kuchyňské sestavy. Skleněné police a podsvícení skříněk podpoří útulnou atmosféru. Uvnitř může být porcelán, jídelní sada či skleničky.


  • Autor:
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu