článek

Jak stylově ozdobit vánoční stromeček v roce 2020…


Vánoce jsou za dveřmi a je na čase začít s přípravami na jeden z nejhezčích svátků v roce. Letos budeme slavit poněkud netradičně, ale o to více bychom se měli zaměřit na vánoční výzdobu, která dokreslí a zútulní naše domovy. Jaké jsou letošní trendy ve výzdobě vánočního stromku vám prozradíme v tomto článku...
(celý článek)

Vánoce jsou za dveřmi a je na čase začít s přípravami na jeden z nejhezčích svátků v roce. Letos budeme slavit poněkud netradičně, ale o to více bychom se měli zaměřit na vánoční výzdobu, která dokres...
Sdílejte obsah s přáteliVánoce jsou za dveřmi a je na čase začít s přípravami na jeden z nejhezčích svátků v roce. Letos budeme slavit poněkud netradičně, ale o to více bychom se měli zaměřit na vánoční výzdobu, která dokreslí a zútulní naše domovy. Jaké jsou letošní trendy ve výzdobě vánočního stromku vám prozradíme v tomto článku.

Stříbrná a zlatá


Vánoční stromeček ozdobený touto neotřelou barevnou kombinací bude jistě dominantou každého pokoje. Kombinace těchto dvou barev působí velmi luxusně a zároveň elegantně. Jelikož jsou tyto dvě barvy dost zářivé, doporučujeme stromeček dozdobit vánočními ozdobami v bílé či šampáň barvě.

Bílá a stříbrná


Pokud si doma chcete vykouzlit atmosféru jako z ruské pohádky o Mrazíkovi, doporučujeme zvolit tuto barevnou kombinaci. Bílá a stříbrná barva vánočních ozdob se krásně doplňují a v interiéru prozářeném hřejivým světlem svíček, vykouzlí nádhernou zimní atmosféru.

Bílá a zlatá


Zlatá barva se přirozeně doplňuje s bílou, vánoční ozdoby v této kombinaci působí nesmírně exkluzivně. Zlatá barva je barvou hojnosti a bílá zase čistoty, pod tímto stromečkem letos najdete zaručeně nejvíce dárků.

Červená a stříbrná


Červená barva je symbolem Ježíše Krista a k vánocům prostě patří. Vánoční stromeček na kterém se budou červené vánoční ozdoby prolínat se stříbrnými koulemi, bude působit velmi hřejivým dojmem. Touto tradiční kombinací ozdob rozhodně nic nezkazíte.

Modrá a stříbrná


Tato barevná kombinace vánočních ozdob vnese do vašeho interiéru určitou dávku extravagance. Modré vánoční ozdoby se za poslední léta těší stále větší oblibě. Řeč je zejména o jemných pastelových odstínech modré, avšak v kombinaci se stříbrnou nebo bílou krásně vyniknou i její tmavší odstíny.

Přírodní ozdoby


Pokud nechcete každoročně utrácet za vánoční ozdoby, vyrobte si svoje. Zkuste si upéci perníčky, které můžete ozdobit cukrovou polevou a na stužce navěšet na stromeček. Na vánočním stromečku se budou také krásně vyjímat slaměné ozdobičky svázané provázkem. Vaší kreativitě se meze nekladou a na stromeček můžete navěšet různé přírodniny jako jsou ořechy, sušené plody a podobně.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Je čas ochladit domácnost