Dárky pro ženy – jak poděkovat něžnému pohlaví za to, že je

Dárky pro ženy – jak poděkovat něžnému pohlaví za to, že je

Dárky pro ženy by měly být samozřejmostí. K této samozřejmosti ale vede dlouhá a trnitá cesta, a tak je prozíravé si současné situace vážit. Mezinárodní den žen vychází z protestů amerických švadlen za zlepšení pracovních podmínek. Demonstrace se tradičně pořádaly na konci zimy a o nedělích. Velké shromáždění za lepší životní podmínky a volební právo žen se konalo 8. března v New Yorku. Od té doby se v toto datum

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Dárky pro ženy by měly být samozřejmostí. K této samozřejmosti ale vede dlouhá a trnitá cesta, a tak je prozíravé si současné situace vážit. Mezinárodní den žen vychází z protestů amerických švadlen za zlepšení pracovních podmínek. Demonstrace se tradičně pořádaly na konci zimy a o nedělích. Velké shromáždění za lepší životní podmínky a volební právo žen se konalo 8. března v New Yorku. Od té doby se v toto datum každoročně slaví Mezinárodní den žen. Během komunismu, který do naší země dosadilo agresivní a hloupé ruské politické vedení, se tento svátek mírně zprofanoval, čímž se vytratila jeho podstata. Drobnou náhradou může být Den matek, který ale primárně oslavuje mateřství. Oslavou všeobecného ženství potvrzujeme výsadní postavení, které v našich životech zaujímají naše manželky, partnerky, maminky, dcery, babičky a fůra další našich blízkých. Dárky pro tyto ženy se tak stávají gestem, jímž jim 8. března říkáme – máme vás rádi.

Zde je pár tipů na dárky pro ženy. Záměrně se v našem výčtu vyhýbáme dárkům typu vysavač, myčka nebo sušička, protože původní étos tohoto dne byl přesně opačný – zbavovat ženy přílišné práce.

Dárky pro ženy – kytice

No a začneme klasikou klasik, která ale kupodivu stále funguje. Kytka se ve své křehkosti podobá krásné ženě, tvrdili rozdovádění romantici. A ti byli na ženy odborníci. Pořádným pugétem zaručeně potěšíte každou ženu. Může mít také originální formu v podobě například ovocné kytice, na které si vaše milá rovnou pochutná. Pokud už doma máte květin a květináčů hodně, doporučujeme například krásné stojany s policemi Dekorhome.

Dárky pro ženy – čokoláda

Jak známo, čokoláda je skryté afrodiziakum, což se vlastně výborně hodí. Ženy také rády mlsají a kvalitní a luxusní čokoláda nebo bonboniéra, co znamená život, jim zaručeně udělá radost. Zkuste vybírat třeba z řady čokolád Naturalis BIO, která má krásné provedení obalu a jemnou chuť. Nebo své milé udělejte radost luxusní bonboniérou Lindt.

Dárky pro ženy – romantická večeře

Dámy jistě ocení i dobré jídlo, neboť láska prochází žaludkem. Dárek pro ženu v podobě romantické večeře je tou správnou strategií, jak svoji ženu potěšit a zároveň se najíst:) Musíte to ale udělat šikovně a zarezervovat stůl v nějaké výborné restauraci nejlépe s nevšedním výhledem. Troufáte-li si, uvařte předehru doma. Pomoci vám k tomu může třeba kuchařská kniha Večeře od Florentýny: Odpolední kuchařka pro dceru známé české food blogerky Jany Florentýny Zatloukalové.

Dárky pro ženy – šperky

Staletími prověřené šperky nepřekvapivě ženy těší dál. A je to tak po celém světě, takže lze o šperku jako o dárku pro ženu prohlásit, že se jedná o velmi univerzální a stále stejným jazykem hovořící dárek. Jejich skrytá hodnota obdarované ženě ukáže, jak ji máte rádi a jak si jí vážíte. Například nedávno zesnulý a proslulý německý návrhář Karl Lagerfeld navrhl celou řadu šperků pro ženy, které vlastně nejsou tak drahé.

Dárky pro ženy – foťák

Místo dárků, jako jsou žehličky, pračky, mopy nebo sušičky, ženě svého života kupte například fotoaparát, který bude do budoucna její neochvějný pobočník. Super foťákem zachytí veškeré okamžiky, které spolu budete sdílet a potom se z nich společně těšit. Samozřejmě záleží, jak velkou lásku ku dané ženě hoříte, ale hodit se vám budou třeba neuvěřitelně praktické a neuvěřitelně dobře fotící kompakty Panasonic LUMIX nebo ověřené Canon Power Shot.

Dárky pro ženy – káva

Vedle čokolády je káva dalším afrodiziakem, kterým ženu nikdy neurazíte. V současnosti je na výběr mnoho prémiových káv, které jsou z pečlivostí a láskou upražené tak, aby potěšily a naplnily původní poslání dárků – radost. Doporučujeme například kávu Balada Coffee Panama nebo výbornou kávu Balada Coffee Espreso. Zkrátka a dobře, pokud vaše blízká žena miluje kromě vás i kávu, není co řešit.

Dárky pro ženy – elektrický kartáč na vlasy

Krášlení jest disciplínou především něžného pohlaví, a tak elektrický kartáč na vlasy rozhodně nebude jako dárek na Mezinárodní den žen mimo mísu. Kartáče udržují stálou teplotu, čímž zabraňují přehřátí. Elektrický kartáč na vlasy vlasy jemně rozčeše a narovná a navíc vydávaným teplem pečuje o pokožku na hlavě. Zkuste třeba Braun teplovzdušný ondulační kartáč nebo Bellisima My Pro Magic.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Vybíráme z tipů