článek

Trendy v inerierovém osvětlení pro rok 2022…


Stojací lampy, nástěnná svítidla, stolní a stolní svítidla - to je jen několik možností, které jsou k dispozici při plánování interiérového osvětlení. Jak se vyznat v nabídce a co vybrat? Začněte tím, že se podíváte na nastupující trendy interiérového osvětlení pro rok 2022...
(celý článek)

Stojací lampy, nástěnná svítidla, stolní a stolní svítidla - to je jen několik možností, které jsou k dispozici při plánování interiérového osvětlení. Jak se vyznat v nabídce a co vybrat? Začněte tím,...
Sdílejte obsah s přáteliStojací lampy, nástěnná svítidla, stolní a stolní svítidla - to je jen několik možností, které jsou k dispozici při plánování interiérového osvětlení. Jak se vyznat v nabídce a co vybrat? Začněte tím, že se podíváte na nastupující trendy interiérového osvětlení pro rok 2022.
1./ Kovové a mramorové stojací lampy

S příchodem roku 2022 stoupá obliba štíhlých elegantních stojacích lamp, kterých je v nabídce nejrůznějších značek a designérských domů nepřeberné množství.
2./ Design ve stylu art deco

I když jsme se na trhu s interiérovým osvětlením inspirovaným stylem art deco setkali již dříve, takhle jsme ho ještě neviděli. V designu je vždy cítit nostalgie a k některým obdobím se rádi vracíme častěji než k jiným. Art Deco je jedním z takových stylů, protože díky svým charakteristickým siluetám, materiálům a barvám poskytuje nekonečné zdroje inspirace.
3./ Ručně vyráběná závěsná svítidla

Díky pandemii se společnost jako celek mnohem více zajímá o ručně vyráběné a řemeslné produkty. Důsledkem tohoto obnoveného zájmu je to, že všichni nyní zřejmě chceme, aby věci, které si kupujeme do svých domovů, měly větší smysl. Vyhledáváme ruční výrobu a známe tvůrce a dbáme na to aby nám produkt dlouhodobě vydržel. To vše se nyní promítá do designu a výzdobě interiérů, které je založeno na udržitelném životním stylu.
4./ Futuristické stolní lampy

Pokud chcete svůj pokoj povznést o kvalitní designový kousek, zvolte futuristické osvětlení. Kdo by chtěl nudnou stolní lampu? Zapomeňte na nudu a konvence a popusťte uzdu fantazii. Začleňte do interiéru trochu rozmanitosti a vyberte si hravou stolní lampu na psací stůl či do minimalistické ložnice. Výsledek bude unikátní.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Nábytek

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Tipy na domácí pekárny