Gelové nehty

Gelové nehty

Ženy chtějí být od přírody krásné. Upravují si vlasy, chodí pravidelně na kosmetiku a chtějí mít i dobrou manikúru. Gelové nehty nejsou umělé nebo nalepené náhražky nehtů.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Vaše nehty vám zůstávají, pouze na ně nanesete speciální gel, který pak necháte zatvrdnout. S růstem vašich nehtů odrůstá i gel, který je na nich aplikován.

Výhody nehtů:

  • Růst nehtů není tak veliký. Na doplnění tedy chodíte po 3 - 5 týdnech. Po celou tuto dobu jste bez starostí a můžete se pouze chlubit krásou na vašich nehtech. Nehty si snadno zvládnete udělati doma s kamarádkou. Budete potřebovat akorát gel, troubičky na zapečení gelu a brusku na sundání starého gelu. Počáteční investice bude větší, ale uvidíte, že se vám časem vrátí.
  • Úprava nehtů většinou trvá přibližně hodinu práce.
  • Gel má mnoho barevných podob. Střídat tedy můžete mnoho barev. Ať už postupně nebo mít každý nehet jinak barevný.
  • Máte-li problémy s vyrážkou na ruce a nechcete, aby si toho lidé všímali, může to pro vás být ideální řešení. Přes barvy na nehtu si toho nikdo nevšimne.
  • S přicházejícím létem nastává i čas na výměnu obuvi a chození na koupaliště. Záleží tedy i na pedikúře. Gelové nehty se dají aplikovat i na nohy.
Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Vybíráme z tipů