Schválně, čeho si v kuchyni všimnete jako první?

Schválně, čeho si v kuchyni všimnete jako první?

Představte si to. Přijali jste pozvání na odpoledne strávené u dobré kávy a domácího koláče. Vejdete do kuchyně a v mžiku víte, že se zde nebudete cítit dobře. Kuchyňská linka slouží už pěkných pár let, jídelní stůl se trochu viklá a židle nevypadají zrovna pohodlně. Prohlédněte si vaši kuchyni. Nezasloužila by také renovaci?

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Kuchyňská linka dominuje celé kuchyni

Ať chcete, nebo ne, i na vaši kuchyni se návštěvy dívají kritickým okem. Vy dost pravděpodobně nevidíte různé oděrky, praskliny, skvrny. Že vám nejde zcela zavřít spodní skříňka a zásuvky jsou trochu nakřivo? Na to jste si dávno zvykli. Co spatřujeme u jiných, u nás často přehlížíme. Zaměřte pozornost na vaši kuchyni znovu. Už to všechno vidíte?

Přitom kuchyňské linky nemusí znamenat nijak větší zásah do vaší peněženky. Variabilita provedení je téměř nekonečná. Můžete si pořídit celou sestavu, nebo si ji sestavte z jednotlivých kusů sami. Záleží na vás, jakému materiálu a barvám dáte přednost. Počet a umístění skříněk lze snadno přizpůsobit velikosti kuchyně. Jen je třeba dávat pozor na to, že se kuchyňské linky dodávají bez dřezu, pracovní desky a samozřejmě bez elektrospotřebičů.

Kde se nejčastěji setkáváte s rodinou? Přece u jídelního stolu

Máte rádi, když se s partnerem a dětmi setkáváte u společné snídaně či večeře? Pak jistě víte, že optimální velikost stolu a komfortně vypadající židle přispívají k příjemně stráveným chvílím. Určitě si můžete pořídit trendy stůl a jídelní židle z kovu a skla. Ale ruku na srdce, moc pohodlně nevypadají. Navíc máte-li malé děti, budete potřebovat spoustu trpělivosti při každodenním leštění otisků malých ručiček na skle.

Snadno seženete moderní jídelní sety, které zajistí příjemné posezení. A pamatujte. Ne všechno co je právě teď in, je vhodné i pro vás. Dřevem nikdy nic nezkazíte. Polstrované židle vyhovují i nejnáročnějším. Hezky vypadají celokožené židle.

Bez dlouhého hledání a s dopravou zdarma

Nemusíte týdny objíždět kamenné obchody. Dejte přednost internetu. Nábytek-Elegance.cz nabízí kuchyňské linky, jídelní sety a mnoho dalšího. Ale nevyčkávejte. Už jen pár dní máte možnost nakoupit s nulovými náklady na dopravu.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

5 299,- Kč
4 345,- Kč
Detail
1 999,- Kč
1 639,- Kč
Detail
4 199,- Kč
3 779,- Kč
Detail
4 199,- Kč
3 779,- Kč
Detail
4 299,- Kč
3 525,- Kč
Detail

Vybíráme z tipů