článek

Kde zaručeně nakoupíte skvělé vánoční dárky na poslední chvíli…


Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou už skoro za dveřmi. Někteří z nás nakupují vánoční dárky pro své blízké již v říjnu. Nicméně pokud patříte k těm, kteří nechávají shánění dárků na poslední chvíli, přinášíme několik tipů jak nakoupit opravdu skvělé dárky a nezbláznit se z každoročního předvánočního shonu...
(celý článek)

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou už skoro za dveřmi. Někteří z nás nakupují vánoční dárky pro své blízké již v říjnu. Nicméně pokud patříte k těm, kteří nechávají shánění dárků na poslední chvíli, p...
Sdílejte obsah s přáteliRok se s rokem sešel a Vánoce jsou už skoro za dveřmi. Někteří z nás nakupují vánoční dárky pro své blízké již v říjnu. Nicméně pokud patříte k těm, kteří nechávají shánění dárků na poslední chvíli, přinášíme několik tipů jak nakoupit opravdu skvělé dárky a nezbláznit se z každoročního předvánočního shonu.

Design markety


Pokud sháníte opravdu originální dárek a zároveň chcete podpořit lokální umělce určitě byste měli nějakou takovou akci navštívit. Výhodou takových akcí je, že většinou nakoupíte originální produkty se zárukou kvality. Zároveň se můžete osobně setkat s jejich tvůrci, kteří vám povypráví příběh své tvorby.

Před Vánoci 2020 proběhnou hned dvě akce tohoto rázu tradiční Dyzajn market Zima & Vánoce, který budete mít možnost navštívit hned ve dvou termínech 12-13/12/2020 & 19-20/12/2020 na Výstaviště Praha, Holešovice. Pokud dáváte přednost klidnějšímu nákupu s pečlivou selekcí designérů, kteří jsou špičkou na českém trhu navštivte letošní Lemarket který se koná ve stejném datu 12-13/12/2020 & 19-20/12/2020 v OD Máj v centru Prahy.

Nakupte na e-shopu včas


Pokud se ale chystáte nakupovat přes e-shop, měli byste to udělat s předstihem. Doručení zboží totiž nějakou dobu trvá a zásilkové služby mají v těchto dnech hodně napilno. Pokud si tedy chcete ušetřit stres nakupujte dárky na svých oblíbených e-shopech nejpozději do 16. prosince, tedy cca 8 dní před Štědrým dnem. S dostatečným předstihem mají e-shopy plné sklady a zboží tedy stíhají včas doručovat také přepravní společnosti. Čím více se bude blížit Štědrý večer tím je větší šance, že se k vám zboží nedostane včas. Nenechávejte tedy nákup na poslední chvíli.

Oslovte svého lokálního tvůrce


Mnoho designérů má své zboží na skladě a pouze čeká na vaše oslovení. Pokud v těchto náročných časech chcete potěšit své blízké opravdu vkusným dárkem a zároveň podpořit svého tvůrce, oslovte skrze sociální sítě svého oblíbeného umělce. Získáte tak garanci opravdu jedinečného dárku. Zboží si po domluvě budete moci osobně vyzvednout.

Pokud hledáte přírodní kosmetiku určitě vás zaujme česká značka Onest, který se zaměřuje na tvorbu luxusní kosmetiky. Ženy určitě oslovíte designovým minimalistickým šperkem od šperkařky Antonie Lechér nebo Marie Kobelové. Pokud sháníte stylové oblečení a doplňky určitě stojí za pozornost česká značka Naut nebo Alex Monhart.


Za Chci.cz Vám všem přejeme příjemný a klidný předvánoční čas.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu