10 nejlepších dárků k Valentýnu + nápady na DIY dárek k Valentýnu

10 nejlepších dárků k Valentýnu + nápady na DIY dárek k Valentýnu

Čtrnáctý únor se blíží nezastavitelným tempem a vy přemýšlíte, co dát drahé polovičce k Valentýnu. Zahoďte všechen stres! V tomto článku najdete 10 tipů na dárky k Valentýnu, které stoprocentně potěší a Valentýna díky nim letos oslavíte s radostí.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

DIY dárek

Největší radost většinou neudělá ten nejdražší dárek k Valentýnu, ale spíš takový, se kterým jste si dali opravdu záležet. Potěšte svou drahou polovičku ručně vyrobeným dárkem!

Pár nápadů pro vás:- Zdobená krabička od sirek s přáníčkem uvnitř (do ní můžete vložit navíc třeba drobný šperk)- Hrací karty přepsané na 52 důvodů, proč... svého partnera milujete nebo 52 komplimentů, 52 nejlepších společných zážitků – fantazii se meze nekladou- Zavařovací sklenice s papírky s nápady na rande, důvody, svého partnera milujete, komplimenty, nápady na večeři…- Koláž ze společných fotek- Kresba společné fotky

Večeře v luxusní restauraci

Vezměte svého partnera na večeři někam, kde jste ještě nebyli, nebo někam, kam chce zajít a sám/sama tam nepůjde. Nebojte se vyhodit si z kopýtka, Valentýn je jen jednou za rok.

Wellness víkend

Společný wellness je jedna z nejromantičtějších možností trávení času, no ne?

Společné nakupování

Má vaše polovička ráda nákupy? Pak je volba jasná! Vyrazte spolu na nákupy a užijte si společný den. Věřte, že se mu/jí tím splní sen!

Čokoládové dárky

Kreativní dárky z čokolády pohladí na duši i na jazyku. V čokoládovnách se dají pořídit opravdu krásné čokoládové dárky, které pobaví, a navíc skvěle chutnají!

Kytice (nebo živá květina)

Snad každou ženu a mnohého muže potěší krásná voňavá řezaná kytice nebo domácí rostlina v květináči. Dopřejte jim tu radost a darujte jim ji na svatého Valentýna.

Zážitek

Je něco, co váš protějšek chtěl vždy vyzkoušet, ale zatím se k tomu nerozhoupal? Seskok padákem, vyhlídkový let balónem, bungee jumping… možností je spousta a odezva bude stoprocentně pozitivní – pokud se ovšem trefíte do vkusu.

Šperky

Krásný náhrdelník, elegantní náušnice nebo slušivý náramek potěší většinu žen. Nejen ony ale chtějí na Valentýna šperky. Překvapte svého muže pánským náramkem, řetízkem nebo třeba hodinkami. To opravdu nebude čekat.

Kniha

Co lepšího pořídit na oslavu lásky než romantickou knihu? Můžete si s ní navíc udělat hezký večer s předčítáním u svíček nebo i ve vaně.

Lístky do kina/divadla

Vezměte partnera za kulturou! Hezky se spolu oblečte a vyrazte do divadla jako krásný elegantní pár!

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Vybíráme z tipů