Horké a náročné dny se blíží. Vířivka bude tím pravým relaxem!

Horké a náročné dny se blíží. Vířivka bude tím pravým relaxem!

Toužíte po pořádné dávce relaxace, která zatočí se stresem? Po takové, která navíc uvolní vaše bolavé svaly, ztuhlé klouby a vylepší vaši tělesnou pohodu? Hledáte takovou, kterou si můžete dopřát kdykoli? Máme pro vás skvělý tip! Vířivka totiž umí nejen osvěžit tělo v letních dnech nebo zahřát v zimě. Nevěříte? Pak rozhodně čtěte dál.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Co vám pořízení vířivky přinese?

Rozhodně radost a pohodu. A taky zábavu! Ale pěkně popořádku... Velkou výhodou vířivky je fakt, že si jejích služeb můžete užívat v pohodě a klidu svého domova. Vybrat si můžete vířivku jak do interiéru, tak i na terasu či do pergoly. Nemusíte tedy za relaxací nikam dojíždět, ani se složitě objednávat a čekat na volný termín. Nebo se dokonce mačkat s dalšími lidmi. O finanční zátěži za každou návštěvu ani nemluvě. Účinků na lidský organismus pak rozhodně nebudete litovat. Bublinková koupel totiž pomáhá při bolestech zad, svalů i kloubů. S její pomocí se zbavíte migrén, bolestí hlavy i stresu. Vířivka je používána i jako rehabilitační prostředek po úrazech i při regeneraci organismu. Podle vašich preferencí pak můžete vybírat model pouze na léto, ale také pro celoroční provoz.

Podle čeho vířivku vybírat?

Design vířivek je rozličný, a často nás láká vybírat si vířivku podle vzhledu. Než dojdete k tomuto kroku, je rozhodně lepší promyslet si i další faktory:

- kolik máte místa pro umístění vířivky

- chcete vířivku doma nebo na zahradě

- jak často chcete vířivku využívat

- toužíte po relaxaci či rehabilitaci

- toužíte po celoročním či sezónním provozu

- jak moc chcete o vířivku pečovat

- kolik osob bude vířivku využívat

- kolik máte z rozpočtu na pořízení vířivky vyčleněno

- jak vysoké náklady si představujete na provoz vířivky

- zda vám projde vířivka dveřmi v případě umístění do interiéru

- zda máte pro umístění vířivky vše potřebné – podklad, zdroj vody a elektřiny i odpad Opravdu je z čeho vybírat!To rozhodně ano. Pokud upřednostňujete rychlost instalace, pak se vám jistě zalíbí nafukovací vířivka. Tu snadno také přemístíte z místa namísto – samozřejmě po vypuštění vody. Nafukovací vířivka je tichá, má nízké náklady nejen na pořízení, ale také na provoz. Pohodlně se do ní vejdou čtyři osoby, v některých případech i šest – tedy s přehledem doslova celá rodina.

Akrylátová vířivka je uzpůsobena pro celoroční provoz. Zvládne lehce venkovní teploty, které klesnou i pod nulu. Umístit ji můžete nejen volně do prostranství zahrady, ale také pod pergolu nebo do interiéru. Ovládání této vířivky je pomocí dotykového panelu. A volit můžete z mnoha „programů“, včetně barevných podvodních her a třeba i hudebního doprovodu. Tyto vířivky jsou sice dražší, ale přináší nejmodernější technologie, a také se do nich vejde více osob. Nezapomeňte ani na doplňkové příslušenství – třeba termokryt, ale především prostředky pro údržbu vody ve vířivých vanách, ale také vonné esence pro zpříjemnění koupele.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Vybíráme z tipů