Dárky pro ženy na Valentýna – několik tipů na klasické dárky pro ženy

Dárky pro ženy na Valentýna – několik tipů na klasické dárky pro ženy

Věčná to otázka chlapská – po čem ženy touží? Jenže hledat na ni odpověď není vůbec snadný úkol, protože aby se čert vyznal v duši ženy. Na druhou stranu, kdo hodí flintu do žita, je srab a svoji vyvolenou si nezaslouží. Takže, pánové, tady je pár tipů na dárky pro ženu na Valentýna.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Věčná to otázka chlapská – po čem ženy touží? Jenže hledat na ni odpověď není vůbec snadný úkol, protože aby se čert vyznal v duši ženy. Na druhou stranu, kdo hodí flintu do žita, je srab a svoji vyvolenou si nezaslouží. Takže, pánové, tady je pár tipů na dárky pro ženu na Valentýna. Všechny dárky jsou taková klasika, kterou ale je dobré si občas připomenout. Tyto dárky pro ženy na Valentýna se výborně tematicky hodí ke svátku zamilovaných a seženete je v mnoha variantách. Na vybraných e-shopech je koupíte levně i draze, kvalitní i méně kvalitní, obyčejné i exotické. Právě univerzálnost a možnosti alternativ se nám na tomto výběru líbí. Když totiž neseženete rtěnku určité, favorizované barvy vaší milé u jednoho výrobce, seženete ji u jiného výrobce, protože rtěnky prodává každá drogerie a parfumerie.Tak si pojďme představit dárky pro ženy, kterými uděláte na svoji ženu, přítelkyni i budoucí ženu a přítelkyni patřičný dojem.

Dárky pro ženy – Vonné svíčky

Pojďme se pustit trochu do kontroverze. Ženy mají rády klišé, a vonná svíčka  je pořádné klišé. Jenže když jako dárky pro ženy vonná svíčka funguje, není co řešit. Vytvářejí totiž žádoucí romantiku, i díky plápolajícímu plamínku. Zkuste třeba osvědčené a kvalitní svíčky Yankee candle, které jsou rovněž příjemně cenově přijatelné, jako pohlazení na chlapské duši.

Dárky pro ženy – spolehlivé šperky

Jestliže jsme se zmiňovali o klasických dárcích, které udělají ženám kosmickou radost, tak nejvíc to sedí samozřejmě na šperky. V dnešní době už všechny šperky nestojí dvě výplaty a víc, takže si může vybrat opravdu každý. Dárky pro ženy v podobě šperku prostě fungují vždy.

Dárky pro ženy – svůdná vůně

Skvělým tipem pro dárky pro ženy jsou parfémy, které také na něžné pohlaví bezvadně působí. Když si nevíte rady, který flakonek koupit, podívejte se na její toaletní nebo noční stolek a prostě kupte ten parfém, který tam najdete. Vybírat můžete třeba z okouzlující řady Nesti Dante.

Dárky pro ženy – hodinky jako ozdoba

Asi každá žena už nějaké hodinky má. Ale vězte, že jedny prostě nestačí! Jako dárky pro ženy hodinky zabíjejí dvě mouchy jednou ranou – jsou praktickou věcí i ozdobou podobnou šperku. Na českých e-shopech se například velké oblibě těší dámské hodinky značky Pierre Cardin.

Dárky pro ženy – tak trochu jiná psaníčka

Jestliže jste letos šťastlivci a chystáte se plesat, tak pro vás máme tip na dárky pro ženy – praktická psaníčka. Skvěle se do nich vejdou všechny poklady, které žena prostě musí mít u sebe. A tak neváhejte a své současné či budoucí ženě kupte nějaké pěkné psaníčko, které se může rekrutovat třeba z psaníček Tamaris patřící mezi ty nejoblíbenější.

Dárky pro ženy – všeříkající prstýnek

Malinká krabička, veliký dárek. Pokud jste si jistí v kamflecích, tak ještě jednou raději popřemýšlejte a potom zkuste vybrat jako dárky pro ženy nějaký prstýnek. Garantujeme, že na den, kdy ji obdarujete, nezapomene. Nádherné klenotnické řady Silvego nebo Boccia čekají jenom na vás.

Dárky pro ženy – svádivé krajky

Výbornou metodou, jak překvapit ženu, je darovat krajkové prádlo. A oslava svatého Valentýna k tomu přímo vybízí, protože, upřímně, je to dárek i trochu pro muže. Zkuste třeba svoji ženu překvapit braletkami, které jsou sexy, pohodlné a navíc se nemusíte nořit do kalných vod dámských velikostí na oblečení.

Dárky pro ženy – signifikantní rtěnka

Podle rtěnky prý jde poznat, jakou má žena povahu. Takže jestliže svoji ženu znáte, zkuste při výběru dárku pro ženu myslet na její temperament. Věděli jste, že své rty začaly rudě barvit už sufražetky, které před první světovou válkou v Americe bojovaly za emancipaci žen. Skvělou volbou jsou například desetiletími prověřené rtěnky L´Oréal.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Stříbrný prsten se syntetickým opálem zelený kulatý 15001.1 green

Velikost 6 mm,56 mm / Zelená / Stříbro 925/1000 / Pro ženy / Evolution group s.r.o.
678,- Kč
Detail

Vybíráme z tipů