článek

Top 3 trendy vánoční výzdoby na rok 2021 podle interiérové designérky…


Poté, co se sváteční sezóna 2020 ukázala jako poněkud vyčpělá, věříme, že letošní Vánoce budou opět bohaté, s vysokým počtem rodinných příslušníků shromážděných okolo vánočního stromečku a s menším počtem sezónních Zoom party. Přinášíme tipy na stylové vánoční dekorace pro rok 2021...
(celý článek)

Poté, co se sváteční sezóna 2020 ukázala jako poněkud vyčpělá, věříme, že letošní Vánoce budou opět bohaté, s vysokým počtem rodinných příslušníků shromážděných okolo vánočního stromečku a s menším po...
Sdílejte obsah s přáteliPoté, co se sváteční sezóna 2020 ukázala jako poněkud vyčpělá, věříme, že letošní Vánoce budou opět bohaté, s vysokým počtem rodinných příslušníků shromážděných okolo vánočního stromečku a s menším počtem sezónních Zoom party. Přinášíme tipy na stylové vánoční dekorace pro rok 2021.

1./ Tradiční jedlička


Pokud chcete o letošních Vánocích působit tradičně, jedle je stále velmi oblíbeným vánočním stromkem v České republice i v Evropě. Její rovnoměrný tvar a poněkud řídké větve zdobí české domovy již desítky let a do vašeho domova vnesou autentickou vánoční atmosféru. Nezapomeňte však, že nejekologičtějším způsobem jak přistupovat k nákupu vánočního stromku, je vybrat si skutečný stromek. Nebo ještě lépe, pronajměte si skutečný stromek od místního dodavatele.

2./ Stříbrná barva dominuje a zlatá dodává teplo


Letos očekáváme, že ve sváteční sezóně budou mít hlavní slovo stříbrné vánoční dekorace. Jejich tlumený a chladnější tón pomůže vnést do interiéru zasněžený venkovní svět - bez mrazivých teplot.
Očekáváme také, že zlaté vánoční dekorace (barva roku 2020) se i letos promítnou do svátečních dekorací a pomůžou dodat teplo a hloubku, protože zlatá barva krásně kontrastuje s hlavními stříbrnými tóny.

3./ Vrství bíle s texturou


V rámci pokračování trendu vnášení zasněžených vánočních dnů do interiéru budou letos velkým trendem bílé vánoční  dekorace v kombinaci různých odstínů. Pro dodání hloubky a odlišení kombinujte měkkou bílou s texturovanou bílou, což ve vašich domovech vytvoří dokonalou sváteční atmosféru.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Tipy na domácí pekárny