článek

Tipy na dárky k Valentýnu pro ženy


Blíží se svátek zamilovaných. Řada dvojic tento den vnímá jako ideální příležitost k tomu dopřát si něco výjimečného. Valentýn je možností, jak se v denním shonu zastavit a myslet na svůj vztah a partnera. Chcete i vy své vyvolené dokázat lásku drobnou pozorností? Inspirujte se...
(celý článek)

Blíží se svátek zamilovaných. Řada dvojic tento den vnímá jako ideální příležitost k tomu dopřát si něco výjimečného. Valentýn je možností, jak se v denním shonu zastavit a myslet na svůj vztah a part...
Sdílejte obsah s přáteliDarujte lásku nejen na Valentýna

Nezáleží na tom, jestli teprve slavíte první výročí nebo jste si už před deseti lety navlékli snubní prstýnky se slibem, že to bude napořád. Udělat si navzájem radost by mělo být samozřejmostí v každém vztahu bez ohledu na to, jak dlouho spolu jste. Lámete si hlavu, čím nejlépe potěšit svou vyvolenou?

Dárek, který voní

Ať patří mezi sportovkyně tělem i duší nebo je jí blízká nadčasová elegance, s některými druhy dárků nemůžete šlápnout vedle bez ohledu na vkus obdarované. Jedním z těch, který dokáže za všech okolností vykouzlit úsměv, je určitě parfém.

Orientace v nepřeberné nabídce současných může být poměrně náročná. Pokud má vaše žena nějakou vůni už po mnoho let oblíbenou, s dalším flakónem chybu neuděláte. Střídá vůní více? Vyrazte na tajnou obhlídku poličky v koupelně a zkoumejte. Je pravděpodobné, že se jí líbí určité spektrum vůní a preferuje ty kořeněné, lehce květinové či svěží. Sáhněte po voňavce v podobném stylu.

Kdybyste si na nákup přece jen sami netroufli, můžete si vzít k výběru „ženskou“ posilu. Poradní hlas maminky, kamarádky nebo třeba sestry, které znají vkus obdarované a dokáží posoudit, co se k ní hodí, vám určitě pomůže.

Nechte ji se blýsknout

Snad neexistuje žena, kterou by nedokázal vzít za srdce krásný šperk. Touží-li po některém konkrétním, máte tak trochu „vyhráno“. A i když tápete, nemusíte překvapení v malé sametové krabičce předem vzdávat.

Stačí se trochu zamyslet. Které šperky dotyčná dáma běžně nosí? Upřednostňuje ušlechtilé kovy, má ráda chirurgickou ocel nebo se nevyhýbá originálním šperkům z recyklovaných materiálů? Vyberete-li kousek v podobném duchu, určitě nezklamete.

Volba šperku souvisí i se životním stylem. Nadšená sportovkyně ocení spíše jemné a drobné šperky, které jí nebudou překážet. Vyznavačka luxusu zase unosí náročné zdobné doplňky, které na první pohled upoutají pozornost. Dává přednost decentní eleganci? Jasnou volbou jsou perly.

Ať to za vás poví květina

Chcete-li vyjádřit svou lásku, nechte „promluvit“ květiny. Přednost mají i v tomto případě samozřejmě oblíbené květiny dotyčné ženy. O žádných nevíte nebo docela prostě miluje všechny barevné zástupkyně rostlinné říše?

Možností je v takovém případě řada: Zklamat nemůžete růžemi, přičemž současná květinářství už jsou kromě klasických červených bohatší také o růže žluté, oranžové nebo dokonce modré. Pro jemné duše se dále rozhodně hodí lilie, dobrou volbou jsou i gerbery, které nadchnou každou milovnici barev.

S počtem květů si lámat hlavu nemusíte. Společenská pravidla již dávno nejsou tak striktní. Dlouho platilo, že sudý počet patří pouze na smuteční příležitost. Dnes se však již proti etiketě se sudým počtem květů výrazněji neprohřešíte.


  • Autor:
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: