článek

S módním inspirátorem přišla nová doba nakupování oblečení


Myslíte si, že umíte nakupovat módu na internetu? Určitě ne, pokud jste se doposud nenaučili pracovat s módním inspirátorem...
(celý článek)

Myslíte si, že umíte nakupovat módu na internetu? Určitě ne, pokud jste se doposud nenaučili pracovat s módním inspirátorem....
Sdílejte obsah s přáteliMóda je velice specifický segment, který se jen těžko srovnává v různých zbožových srovnávačích. Na druhou stranu jsme jako Česko doslova raritou, protože v obrovském množství e-shopů u nás figurují právě ty s módou: s oblečením, obuví, s módními doplňky, šperky apod. Jenomže jak neztratit v tolika možnostech přehled? Vybrali jste si kalhoty v netradiční barvě, a teď pátráte po vhodném vrchním dílu – tričku, halence, košili, svetru? Neproklikávejte se bezcílně e-shopy s módou. Využijte módní inspirátor.

Módní inspirátor, jakým je Modio, shromáždil na jednom místě zboží z různých kamenných obchodů i e-shopů. Nejde o e-shop, ani o cenový srovnávač. Je to služba, která přináší fashion inspiraci, ale i zjednodušuje hledání konkrétních produktů. Třeba když hledáte žlutá trička a košile, dlouhé letní šaty, bílé tenisky, hezké kousky od Tommy Hilfiger apod. Možností je neomezeně.

Modio usnadňuje vyhledávání nových módních kousků i slevJe až neuvěřitelné, jak dokáže Modio zjednodušit naše nakupování. Šatník si doslova dohledáváte na míru. Už žádné věci, které nakonec nebudete nosit. Díky Modio se nespletete ve volbě barvy ani střihu. Máte možnost srovnávat velké množství alternativ a vybrat si tu zcela nejlepší.

Ale Modio.cz ví i jako první, kde se právě zlevňuje. A vy můžete jít na své nákupy chytře. Zaregistrujte se na Modio a nechte se zásobovat novinkami ze svých oblíbených e-shopů, značek, ale i slevami či výprodeji. Modio vám dá dokonce obratem vědět, když zlevní konkrétní kousek, který jste si vyhlídli, ale říkali jste si, že si počkáte na výprodej.

Chytré nákupy šité na míruDíky módnímu inspirátoru už nemusíte ztrácet čas v listování nabídkou, která vám velikostně nesedne. Řekněte Modio, jaké velikosti oblečení a obuvi nosíte, a z inspirátoru už dostanete v nabídce pouze ty kousky, které vám sednou.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: