článek

Jak být šik? Pletené šaty stále frčí!


Chcete se i v pochmurném počasím plném mlhy, smogu a chladu cítit příjemně žensky a sexy? Nechcete se loučit s typickými ženským oblečením, i když léto zavírá své brány? Ani na podzim se nemusíte hned halit do kabátů, bund a spoléhat jen na džíny. Objevte svět pletených šatů...
(celý článek)

Chcete se i v pochmurném počasím plném mlhy, smogu a chladu cítit příjemně žensky a sexy? Nechcete se loučit s typickými ženským oblečením, i když léto zavírá své brány? Ani na podzim se nemusíte hn...
Sdílejte obsah s přáteliV čem tkví kouzlo pletených šatů?

Rozhodně v ženskosti, variabilitě a elegantní rafinovanosti. Pokud se totiž ani na podzim nechcete loučit s odíváním do šatů či oblíbených sukní, a přesto chcete být v teple, pletené šaty jsou skvělým řešením. Díky nim budete IN, sexy a trendy. Ani na podzim se tak váš šatník nemusí smrsknout na nudnou šeď kostýmků či sportovnějšího oblékání. Díky pleteným šatům bude váš šatník rozšířený o kreativní svršek, který vás zahřeje. Navíc vám to v nich bude slušet.

Svetrové šaty. Volné i sexy na tělo

Určitě vás nepřekvapí fakt, že šaty svetrového střihu jsou k mání v mnoha barvách, vzorech a také střihu. Doplnit je můžete stylovým páskem nebo nechat zazářit vaši postavu v dokonale padnoucím outfitu. Pletené šaty jsou velmi smyslné ve volnějším provedení, které je pohodlné a zakryje i nějaký ten faldíček navíc. Toužíte-li po obdivu okolí i vlastním sebevědomí, pak vás jistě nadchnou svetrové šaty s vypasovaným střihem. Vaše křivky si rozhodně budou libovat!

Různá délka i obutí? U pletených šatů povoleno!

Záleží jen na vás, zda se lépe cítíte v pletených šatech s délkou nad kolena nebo do půl lýtek. Stejně tak si můžete na své ladné nožky obout svou oblíbenou obuv – ať jsou to sportovní tenisky nebo mušketýrky. Stylové tenisky, polobotky, kotníčkové botky i kozačky totiž k svetrovým šatům náramně pasují. Volit můžete i mezi podpatky či rovnou podrážkou. A zaexperimentovat si můžete i s legínami či džínami.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Oblečení a móda

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: