článek

8 tipů, jak mít hezčí den


Neustále se za něčím honíte a váš den začíná tím, že ráno nestíháte ani vstát, natož si nachystat snídani? Zkuste to změnit! Přináším vám 8 jednoduchých tipů, jak si udělat den hezčí...
(celý článek)

Neustále se za něčím honíte a váš den začíná tím, že ráno nestíháte ani vstát, natož si nachystat snídani? Zkuste to změnit! Přináším vám 8 jednoduchých tipů, jak si udělat den hezčí....
Sdílejte obsah s přáteli1. Oblečení si nachystejte večer

Ráno se nebudete muset honit a ušetříte také bordelu ve vašem šatníku. Večer máte čas pořádně si promyslet, co si druhý den vlastně oblečete.

2. Vstaňte dříve

Pokud vstanete o 15 minut dříve než obvykle, nebudete se muset tolik honit a možná si stihnete dát i šálek oblíbeného čaje.

3. Ráno rozevřete žaluzie

Hned o probuzení rozevřete žaluzie, ať se dostane světlo do vašeho pokoje či ložnice. Pokud je venku Slunce, nabije vás energií pro nový den.

4. Pijte vodu

Jednou z nejlepších věcí, kterou můžete udělat pro své tělo, je dát si ráno sklenici vlažné vody. Pokud přidáte pár kapek citronu, bude váš den ještě o něco hezčí.

5. Zacvičte si

Pokud si po ránu uděláte 10 minutové kardio, uvidíte, jak vám bude líp. Stačí pár poskoků a dřepů. Pokud se na to cítíte, můžete zvolit jógu.

6. Nastavte si hlavní cíle

Rozdělte si cíle dalšího dne na hlavní a vedlejší. Tak nezpůsobíte to, že uděláte ty méně důležité věci a na ty více důležité zapomenete. Nezapomeňte si vše psát.

7. Z domu odcházejte dříve

Pokud odejdete do práce o 5 minut dříve, zbavíte se neočekávaného shonu a stresu.

8. Snídejte

Poslední a nejdůležitější pravidlo. Nezapomeňte ráno nabít energií zdravou snídaní.


  • Autor: Tomas Skocdopole
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: