článek

Jaro klepe na dveře - vylaďte své jarní obutí. Z nových modelů bot na jaro si určitě vyberete ;)


Že je to ještě daleko, kdy paní Zima odevzdá svou vládu Jaru? Dřív či později teplé slunečné dny nastanou a vy budete připravená! Proto je nejvyšší čas začít myslet na pořádné jarní oblečení i obutí. Buďte od hlavy až po paty IN a vylaďte si svůj outfit stylovými jarními botkami, které letí!..
(celý článek)

Že je to ještě daleko, kdy paní Zima odevzdá svou vládu Jaru? Dřív či později teplé slunečné dny nastanou a vy budete připravená! Proto je nejvyšší čas začít myslet na pořádné jarní oblečení i obutí. ...
Sdílejte obsah s přáteliKozačky jsou základNemusí hned jít o zimní variaci, kozačky totiž seženete i ve velmi elegantním provedení v jarním duchu. Kozačky jsou velmi vděčnou obuví. Hodí se k šatům, sukním, džínům a nezruinují váš rodinný rozpočet. Pořídit si je můžete na nižším i sexy vysokém podpatku.

Kotníčkové boty pro teplejší dnyJarní příroda se krásně probudí do růžova a obleče si kouzelný háv – i vám by to mělo ladit s kouzlem slunečních paprsků nad hlavou i pod nohama. V teplejších jarních dnech tak směle obujte kotníčkové boty s podpatkem i bez něj. Opět se skvěle hodí ke kostýmku, stejně jako džínům či strečovým kalhotkám. Navíc jsou velmi pohodlné. A zvládnete v nich i nějakou menší túru, pokud vaši drahou polovičku popadne cestovatelská vášeň.

Barevné jaro fandí barevnému obutíMyslíte, že trendy je jenom černá barva vašich bot? I když jde o barvu praktickou, letošní jaro se vůbec nemusíte obouvat pouze do elegantní černé. Frčí totiž boty barvy něžné bílé, ale také odvážné a rozšafné barvy třpytivé, metalické a šedé. Díky nim se můžete krapet extravagantně odvázat. Proč nevsadit na doplňky, které jsou vždycky žádoucí, a neudělat je právě z dámských botek. Futuristický trend si tak můžete vyzkoušet nenápadně, přesto odvážně, právě na svých chodidlech.

Vzhůru k výškámPokud je vaše postava obdařena výškou, pěknou postavou a ve vaší „výbavě“ nechybí ani štíhlé sexy nohy, pak na ně rozhodně letošní jaro patří mušketýrky“ s výškou až nad kolena. Tyto dámské kozačky jsou velmi sexy a zaručí vám nejen pohodlí, ochranu před chladem, ale i pohled procházejících i projíždějících pánů. A často i dam.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Boty

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: