článek

Trendy balení vánočních dárků pro rok 2021...


Balení dárků může být zábavné a díky novým a zajímavým způsobům je nyní ještě kreativnější. Pryč jsou časy, kdy stačilo zajít do nejbližšího obchodu a koupit nudný balicí papír. Poté, co jste věnoval svůj čas nákupu dárků pro své blízké, můžete udělat něco navíc díky těmto neobyčejným trikům...
(celý článek)

Balení dárků může být zábavné a díky novým a zajímavým způsobům je nyní ještě kreativnější. Pryč jsou časy, kdy stačilo zajít do nejbližšího obchodu a koupit nudný balicí papír. Poté, co jste věnoval ...
Sdílejte obsah s přáteliBalení dárků může být zábavné a díky novým a zajímavým způsobům je nyní ještě kreativnější. Pryč jsou časy, kdy stačilo zajít do nejbližšího obchodu a koupit nudný balicí papír. Poté, co jste věnoval svůj čas nákupu dárků pro své blízké, můžete udělat něco navíc díky těmto neobyčejným trikům.


Textura a 3D a drobnostiSvažte k sobě drobné a větší předměty, které vystihují obdarovaného a poslouží místo stužky jako akcenty na potištěném balicím papíru. Můžete použít třeba klíče a srdíčka a obdarovat tak svou milovnou. Dárek tak bude působit mnohem osobněji.


Móda a designPokud darujete dárek někomu, kdo miluje módu a design, zvolte autorský designový obal v oblíbené barvě obdarovaného. Vyjádříte tak své uznání jejich smyslu pro styl stejně inspirativním dárkovým balením.


Přírodní barvyObaly v zemitých barvách vyzařují hodnotu uzemněnosti a rozumnosti. Navíc jsou i ekonomické a ekologické, protože hnědý papír není tak drahý jako třpytivé potištěné obaly!


Upcyklace a opětovné použitíSbírání vystřihovánek a oblíbených obrázků se nehodí jen na nástěnky vizí. Věděli jste, že se dají použít i jako dárkové obaly? Použijte tyto předměty jako visačky se vzkazy a vytvořte originální dárek. Ze starých triček můžete vytvořit nádherné obaly na dárky nebo použít mušelín, který má krásnou výraznou strukturu. Stačí ho namočit do libovolných barviv podle vlastního výběru a vytvořit jedinečný design. Možná jste si schovali roztomilý drobný pytlíček a nepřišla pro něj zatím příležitost? Nedovolte, aby vám zabíral místo v odpadkovém koši. Ať už potřebujete zabalit dárky pro děti nebo potraviny, možností je nekonečně mnoho!


Tisknutelné obaly a tiskoviny pro kutilyOmezený rozpočet by neměl omezovat kreativitu. Zkuste nakreslit nějakou animaci na staré notové papíry. Tento improvizovaný dárkový obal by měl skvěle sloužit svému účelu.


Tyto trendy v balení dárků ukazují vaší vysokou ohleduplnost vůči přátelům, blízkým i přírodě. Chcete-li získat další tipy, podívejte se na nabídku dárkových obalů a doplňků.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Knihy pro dlouhé večery