Jak darovat dokonalý parfém? Poradíme jak na to…

Jak darovat dokonalý parfém? Poradíme jak na to…

Představte si to: Bloumáte po parfumérii v místním obchodním domě a hledáte dárek pro svou nejlepší kamarádku, přítelkyni, kolegyni nebo sestru. Čas běží a všude jsou krásné flakony parfémů a vy nevíte, který je ten pravý. V praxi může být darování parfému obtížnější než se zdá. Abychom vás ušetřili stresu a bolesti hlavy z toho, že ke každé vůni musíte přičichnout. Připravili jsme pro vás pár tipů jak jednoduše vybrat parfém, který padne jako ulitý. Než se vydáte k pultu s vůněmi, zamyslete se

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Představte si to: Bloumáte po parfumérii v místním obchodním domě a hledáte dárek pro svou nejlepší kamarádku, přítelkyni, kolegyni nebo sestru. Čas běží a všude jsou krásné flakony parfémů a vy nevíte, který je ten pravý. V praxi může být darování parfému obtížnější než se zdá. Abychom vás ušetřili stresu a bolesti hlavy z toho, že ke každé vůni musíte přičichnout. Připravili jsme pro vás pár tipů jak jednoduše vybrat parfém, který padne jako ulitý. Než se vydáte k pultu s vůněmi, zamyslete se nad osobou, pro kterou nakupujete, podívejte se na na naše tipy postupujte podle užitečného schématu.

1/ Na vašem vztahu záleží

Pokud nakupujete pro člena rodiny nebo nejlepší kamarádku, je pravděpodobné, že osobu dobře - v takovém případě můžete vybrat odvážnější vůni na noc. Pokud si však nejste příliš blízcí, platí obecné pravidlo, že je třeba zvolit něco lehčího, u čeho bude menší prostor pro chybu. Pokud nakupujete pro svou drahou polovičku, máte štěstí: jednoduše vyberte vůni, kterou byste rádi, aby nosila.

2/ Zvažte jejich osobnost

Před nákupem doporučujeme zamyslet se nad celkovým chováním obdarovaného. Pokud jsou typicky hlasitější nebo společenštější, obecně na sebe rádi upozorňuji - takže odvážná vůně na den i noc je proveditelná. Naopak někdo s plachou a klidnější povahou může dát přednost lehčímu parfému přes den a mírně syté vůni na noc.

3/ Vyberte si denní dobu

Je důležité vědět, kdy bude danou vůni nosit. Je to vůně na den, na noc, nebo něco univerzálnějšího? Na den si vyberte něco lehčího květinového, zatímco na noc se hodí těžší, kořeněná nebo pižmová vůně.

4/ Důležitý je jejich vkus na jídlo a pití

Pokud miluje sklenku červeného vína nebo kořeněná jídla, je pravděpodobné, že se jí bude líbit hlubší vůně, například dřevité pižmo nebo růžový oud. A pokud má neustále chuť na sladké, určitě jí nebude vadit vůně vanilky. Pokud má ráda sladkou kávu, bude se jí líbit gurmánská vůně, zatímco pokud je to někdo, kdo má rád červené víno, bude se mu líbit dřevitá vůně.

5/ Přemýšlejte o jejich každodenním stylu

Je klasická, nebo přitahuje pozornost? Utrácí peníze za džíny, nebo za kůži? Čím je její styl střídmější, tím je méně pravděpodobné, že si vybere hlubokou vůni. Nejčastěji preferuje svěží vůně - zatímco někdo, kdo miluje honosné oblečení, bude milovat bohaté tóny, jako je dřevo.

Jste připraveni vydat se na lov? Zde jsou naše doporučení:

Dřevité pižmo:Jantarové pižmo Aerin

Růžový oud:Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum

Hřejivá gurmánská vůně: Parfémová voda s vůní gurmánské vůně:Thierry Mugler: Angel

Sladká vanilka:Maison Margiela: Funfair Evening

Svěží květinová:Chanel Chance Eau Fraîche

Citrusová:Jo Malone Lime Basil & Mandarin

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Vybíráme z tipů