článek

Nejlepší bluetooth reproduktory pro jakýkoliv rozpočet roku 2021…


Najít nejlepší bluetooth reproduktor není taková hračka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nemá to nic společného s nedostatkem možností - každý online výrobce od Applu po Ultimate Ears se uchází o vaše těžce vydělané peníze...
(celý článek)

Najít nejlepší bluetooth reproduktor není taková hračka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nemá to nic společného s nedostatkem možností - každý online výrobce od Applu po Ultimate Ears se uchází ...
Sdílejte obsah s přáteliNajít nejlepší bluetooth reproduktor není taková hračka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nemá to nic společného s nedostatkem možností - každý online výrobce od Applu po Ultimate Ears se uchází o vaše těžce vydělané peníze.

1./ JBL Xtreme 3


JBL Xtreme 3 je všestranný, talentovaný bezdrátový reproduktor, který se stejně dobře hodí na domácí pohodu jako na párty. Ano, je robustní, má certifikaci odolnosti proti prachu a vodě IP67 a na první pohled by vám bylo odpuštěno, kdybyste si mysleli, že se spíše než o hudební kvalitu stará o množství basů, které produkuje. Dovolte nám však, abychom vás uklidnili: JBL Xtreme 3 dokazuje, že je pečlivým a ohleduplným interpretem od nejnižších tónů až po nejvyšší výšky.

2./ Dali Katch G2


Přestože je reproduktor Katch G2 dostatečně přenosný na to, aby se stal vaším cestovním reproduktorem (a může se pochlubit stylovou výsuvnou cestovní rukojetí a 30hodinovou baterií), díky speciálnímu portu pro nabíjení ze sítě a adaptéru s přibalenými zástrčkami pro UK, EU a USA se snadno vejde i do vašeho obývacího pokoje - a jakmile se tam ocitne, bude znít tak detailně, čistě a expanzivně, jak jen to lze za tyto peníze koupit.

3./ JBL Flip 5


Pokud chcete pouze přenosný reproduktor Bluetooth, který zní tak dobře, jak se dá v současné době koupit za super peníz, těžko najdete lepší než fantastický Flip 5. Nabídka společnosti JBL je více než dostatečně odolná, aby zvládla den strávený u bazénu nebo na chalupě.

4./ Tribit Stormbox Micro


Je velký jako hromádka podtácků na nápoje, má krytí IP67, přes zadní stranu má užitečný pogumovaný pásek a ve stereo režimu můžete spárovat dva z nich. Budete příjemně překvapeni basovou průrazností, kterou je Tribit schopen poskytnout. Ačkoli je reproduktor takových rozměrů z hlediska váhy basů samozřejmě omezený, vede si pozoruhodně dobře; zavřete při poslechu oči a představíte si větší produkt.

5./ Bang & Olufsen Beosound A1 (2nd Gen)


Má podobné rozměry jako velká buchta, ale tím veškerá srovnání s pečivem končí. Nový model A1 podporuje nejnovější adaptabilní kodek Bluetooth 5.1 aptX od společnosti Qualcomm a samozřejmě je v něm zabudovaná Alexa. I ta funguje na jedničku a poskytuje příjemně pohodlný a zároveň autoritativní výkon, který byste rádi poslouchali celý den. Když k tomu připočtete elegantní, dobře zpracovaný design, snadné ovládání a bonus v podobě Alexy, získáte pokračování reproduktoru Bluetooth, na které se vyplatilo čekat.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Elektronika

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Knihy pro dlouhé večery