článek

A je tu Valentýn! Tipy na dárek pro vaší drahou polovičku


Náš národ je rozdělen na ty, kteří neuznávají Valentýnský svátek, tedy svátek zamilovaných. Je však i druhá polovina, která tento svátek uznává. Svátek se slaví 14. února. Čím ale obdarovat drahou polovičku a udělat jí radost?..
(celý článek)

Náš národ je rozdělen na ty, kteří neuznávají Valentýnský svátek, tedy svátek zamilovaných. Je však i druhá polovina, která tento svátek uznává. Svátek se slaví 14. února. Čím ale obdarovat drahou pol...
Sdílejte obsah s přáteliNáš národ je rozdělen na ty, kteří neuznávají Valentýnský svátek, tedy svátek zamilovaných. Je však i druhá polovina, která tento svátek uznává. Svátek se slaví 14. února. Čím ale obdarovat drahou polovičku a udělat jí radost?

Tipy na Valentýnské dárky pro ženy


Ocení jistě každá žena, když ji pozvete na výbornou večeři do luxusní restaurace. Pokud umíte vařit, uvařte nějakou specialitku. Váš kulinářský um jistě ocení.

Dalším dobrým tipem je bonboniéra. Jen se ujistěte, že nemá drahá polovička například alergii na oříšky. Pokud ani to nemáte v plánu, pošlete své milé po kurýrovi velkou kytici růží. Vsadím se, že potěší každou ženu. Kytice může být i bonbónová. Především pro milovnice bonbonů.

Má vaše milá oblíbený parfém? Pak i to je tip na dobrý dárek.

Maličkosti udělají radost


Pokud jste domluveni, že si dáte drobný dárek, jistě potěší maličkost. Například malý plyšový medvídek či hrneček s věnováním může udělat velkou radost. Ženu jistě potěší náramek. Dnes jsou moderní tzv. Trollbeads náramky. Ty se mohou průběžně doplňovat o další korálky. Avšak zlaté srdíčko nebo prstýnek udělá také velkou radost. Nebo velké perníkové srdce udělá radost převážné části ženského osazenstva.

I takové erotické spodní prádlo může udělat radost nejen ženě, ale i Vám. Zjistěte si ovšem velikost, než půjdete nakupovat. Nebo třeba taková kámasútra může udělat oboustrannou radost. Erotické pomůcky jsou také na místě. A pokud chcete vyzkoušet zároveň něco nového, na trhu je výrobků opravdu na výběr. Lechtivé hry jsou také skvělým dárkem. Takový dárek si užijete oba při vzájemných intimních chvilkách.

Tipy pro muže


Vybrat dárek pro muže k Valentýnovi bývá dost problém. Proto se nechte inspirovat například zážitkem pro muže. Taková vyjížďka luxusním autem nebo let balonem pro dva udělá jistě radost. Nebo pořiďte pěkné spodní prádlo pro partnera. Jistě to ocení.

Jako dárek se pro muže hodí i pěkný hrneček na kávu nebo nové hodinky. Na internetu se můžete inspirovat.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu