článek

Bio hacking - změňte svůj život od základů...


Velice zjednodušeně můžeme biohacking popsat jako touhu po tom být nejlepší verzí sama sebe. Zásadní věc, která odlišuje biohackera od zbytku světa ve zlepšování sama sebe, je systémový přístup k jeho vlastní biologii – vlastnímu tělu...
(celý článek)

Velice zjednodušeně můžeme biohacking popsat jako touhu po tom být nejlepší verzí sama sebe. Zásadní věc, která odlišuje biohackera od zbytku světa ve zlepšování sama sebe, je systémový přístup k jeho...
Sdílejte obsah s přáteliVelice zjednodušeně můžeme biohacking popsat jako touhu po tom být nejlepší verzí sama sebe. Zásadní věc, která odlišuje biohackera od zbytku světa ve zlepšování sama sebe, je systémový přístup k jeho vlastní biologii – vlastnímu tělu. Biohack nebo biohacking je poměrně nový pojem, který má obrovský potenciál, postupně rozšiřovat a uslyšíte o něm čím dál častěji. Jde o způsob našeho vnitřního nastavení, díky kterému můžeme měnit naše vnitřní a vnější prostředí.

Co je bio hacking?

Tento anglický název pro soubor změn vašeho životního stylu s cílem maximalizovat biologii těla tak, abyste se cítili co nejlépe. Jde o vědomý, aktivní a zdravý přístup k vlastnímu životu. Soubor cvičení a denních návyků pro naplnění vašeho potenciálu. Díky biohackingu můžete skutečně transformovat své tělo, abyste měli více energie, byli produktivnější a celkově se stávali lepší verzí sebe sama.

Jak se do toho dostat?

Každý jsme jedinečná osobnost a to co platí na druhé, nemusí fungovat na vás. Důležité je se plně vnímat a postupem čas si malými krůčky projít malými změnami, které vašemu tělu poskytnou čas na přizpůsobení a poté zhodnoťte, jak se cítíte. Na cestě biohackingu se držte věcí, které vám fungují a vyházejte všechny, které jste cestou nasbírali jako zaručené recepty na zdraví, ale necítíte se s nimi dobře. Na své tělo jste odborník pouze a jen vy! Poměr, způsob, typ, načasování, harmonogram a další jednotky jsou již individuální a zcela na vás.

Zařaďte do své denní rutiny tyto návyky: 1. kvalitní čerstvé jídlo (silný biohack je například vyřazení cukru)

 2. pravidelný pohyb dle Vaší konstituce a zdravotního stavu

 3. meditace

 4. práce s emocemi

 5. pravidelný denní režim (stejné časy vstávání, uléhání, jídel, práce, odpočinku)

 6. kvalitní spánek

 7. propojení s přírodou

 8. hudba (správně zvolená hudba pro dané rozpoložení dokáže tělo nabudit nebo zklidnit)

 9. flow - vědomý stav mysli, který umožňuje lehce zvládat i těžší úkoly

 10. užívání nootropik - doplňky stravy nebo léky, které mají příznivý vliv na funkce mozku, jako je zlepšení paměti, soustředění, motivace, kognitivní funkce, zmírnění neurodegenerativních procesů spojených se stárnutím a podobně


Biohacking je z velké části založen na konceptu, že to, co vkládáme do svého těla, má obrovský dopad na to, jak se cítíme. Chceme-li lepší výstup (méně zdravotních potíží, lepší paměť, soustředění a tělesný výkon), musíme zlepšit své vstupy. Kdo by nechtěl zlepšit své tělo, mysl a celkové schopnosti zavedením několika jednoduchých opatření?

Kdo těží z biohackingu?

Pokud dlouhodobě o něco usilujete a chcete se stát lepším člověkem, stále se vám to v životě nedaří vyzkoušejte tuto techniku. Díky tomu se budete moci na věci více soustředit, zlepšíte si paměť a budete jednodušeji zvládat jednotlivé úkoly. Trpíte nějakou nemocí a dlouhodobě se vám nedaří nemoc zmírnit? Vyzkoušejte biohacking.

Těmito jednoduchými a postupnými kroky začnete měnit své fyzické i psychické nastavení.

Nastavení mysli - Dwecková Carol

Nastavení mysli - Dwecková Carol


299,- Kč

Víte, že za vaším úspěchem nestojí pouze schopnosti a talent, ale také váš přístup k nim? Psycholožka Carol Dwecková po desetiletích výzkumu přesvědčivě ukázala, že úspěch v životě závisí na tzv. nastavení mysli.


Primavera Přírodní éterický olej Ylang Ylang komplet Bio 5 ml

Primavera Přírodní éterický olej Ylang Ylang komplet Bio 5 ml


315,- Kč

Přírodní éterický olej Ylang Ylang v bio kvalitě se sladkou květinovou exotickou vůní. Ylang je považován za účinné afrodisiakum a antidepresivum.


Transcendentální meditace - Forem Jack

Transcendentální meditace - Forem Jack


86,- Kč

Transcendentální meditace je jednoduchá, přirozená metoda, která umožňuje rozumu jít nad rámec myšlenek a získat přístup k tiché vnitřní oblasti kreativity...


Ashwagandha Naturalis BIO - 200g  prodloužená záruka na vrácení zboží

Ashwagandha Naturalis BIO - 200g prodloužená záruka na vrácení zboží


269,- Kč

Ashwagandha Naturalis je 100% BIO, šetrně vypěstovaný kořen, který díky svému původu obsahuje maximum účinných látek.


Jóga do batůžku - Sedláčková Jaruška, Schovancová Adéla

Jóga do batůžku - Sedláčková Jaruška, Schovancová Adéla


253,- Kč

Kniha Jóga do batůžku je originální a hravý průvodce po osmi zemích. Je určena všem malým i velkým dobrodruhům, nadšencům a jogínům.


Ječmen Naturalis BIO - 200g  prodloužená záruka na vrácení zboží

Ječmen Naturalis BIO - 200g prodloužená záruka na vrácení zboží


749,- Kč

Mladý Zelený Ječmen Naturalis je prášek vyrobený "vyšťavením". Šťáva vzniká vylisováním čerstvě sklizených lístků o délce cca 20 - 25 cm.


Uživatelská příručka k vaší mysli - Smith Shawn T.

Uživatelská příručka k vaší mysli - Smith Shawn T.


119,- Kč

Jak můžeme vycházet se svou myslí i přesto, že nás občas přivádí k šílenství? S touto knížkou zjistíte, jak a proč mysl funguje, jak nad ní převzít vládu a jak nepodléhat myšlenkám a pocitům, které nás blokují.


Tvořivá meditace - Norvell Antony

Tvořivá meditace - Norvell Antony


208,- Kč

Každý člověk dokáže meditovat a každý může mít z meditace mnohostranný prospěch.


Běh života s úsměvem - Součková Zuzana

Běh života s úsměvem - Součková Zuzana


240,- Kč

Internetový obchod Hledejte produkt, kategorii nebo značku… Vyhledat Přihlásit se Registrace CZK 0 Kč Již 22 let prodáváme online Máme 26 000 zákaznických hodnocení Zákaznická linka 570 570 170, Po-Pá 8-14 hod. Kontakty Způsoby doručení Spotřebiče TV, audio, foto Mobily, PC Dům a zahrada Sport, outdoor Oblečení, obuv Pro děti Auto-moto Knihy, zábava a další Krása, z


Leg Press & Hack Squat Body-Solid GLPH1100 - Záruka 10 let

Leg Press & Hack Squat Body-Solid GLPH1100 - Záruka 10 let


32 390,- Kč

Komerční stroj navržený pro dokonalé posílení dolní části těla. • Autor: Adela S
 • Publikováno:

Kategorie:

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vybíráme z magazínu