článek

Proč byste měli vyzkoušet ultrazvukovou špachtli na čištění pórů?


Instagram to miluje - ale mají dermatologové stejný názor? Je to přístroj, který pomocí ultrazvukových vln, tedy vibrací, uvolňuje a vytahuje přebytečné odumřelé kožní buňky a zbytky kůže. Klouže po kůži a sbírá to, co bylo extrahováno...
(celý článek)

Instagram to miluje - ale mají dermatologové stejný názor? Je to přístroj, který pomocí ultrazvukových vln, tedy vibrací, uvolňuje a vytahuje přebytečné odumřelé kožní buňky a zbytky kůže. Klouže po k...
Sdílejte obsah s přáteliInstagram to miluje - ale mají dermatologové stejný názor? Je to přístroj, který pomocí ultrazvukových vln, tedy vibrací, uvolňuje a vytahuje přebytečné odumřelé kožní buňky a zbytky kůže. Klouže po kůži a sbírá to, co bylo extrahováno.

Co přesně je ultrazvuková kožní špachtle?


Tento nástroj, známý také jako ultrazvukový peeling kůže, nepřipomíná ani tak kuchyňské náčiní na obracení palačinek, jako spíše kouzelnou hůlku. I když je na trhu celá řada různých peelingů, všechny jsou obecně stejné v tom, že mají kovovou hlavici a elegantní rukojeť. Mnohé ultrazvukové špachtle na pleť se také mohou pochlubit různými funkcemi, například liftingovým a hydratačním režimem. Lidi však k těmto přístrojům přitahuje především jejich schopnost uvolňovat póry a sbírat nečistoty, které se běžně uvolňují, a poskytovat tak uspokojení na vysoké úrovni.

Jak funguje ultrazvuková špachtle?


Přístroj vysílá ultrazvukové vlny - v podstatě vysokofrekvenční vibrace - které uvolňují kožní maz, odumřelou pokožku a nečistoty z pórů. Podobně jako jiné sonické přístroje na pleť (např. kartáček na obličej Foreo), je dobré vědět, že ne všechny špachtle na pleť vydávají stejný počet vibrací. Čím více vibrací znamená větší sílu k odstranění nečistot. A přestože se liší i v návodu použití,obecně platí, že špachtle na pleť by se měla být používat pouze 1-3 krát týdně.

Pro koho je ultrazvuková špachtle určena?


Doporučuje, aby se ultrazvukových špachtlí vyhnuli lidé, kteří mají citlivou, suchou pleť a nebo růžovku. Nejlepším kandidátem na tento typ nástroje by byl někdo s odolnou a mastnou pletí, protože většinou snese agresivnější režim a ošetření.


  • Autor: Adela S
  • Publikováno:

Kategorie: Kosmetika a zdraví

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář:

Vše pro práci z domova