článek

Jak správně vybrat školní batoh?


Rodiče prvňáčků řeší před začátkem školního roku, jakou školní aktovku či batoh vybrat pro své školou povinné dítě. Předškoláci velmi často najdou svou první aktovku zabalenou jako dárek pod vánočním stromečkem. Tyto děti se do školy většinou těší, a tak je i takový dárek potěší. U větších dětí je rozumnějším řešením, pokud se do výběru školní brašny samy zapojí...
(celý článek)

Rodiče prvňáčků řeší před začátkem školního roku, jakou školní aktovku či batoh vybrat pro své školou povinné dítě. Předškoláci velmi často najdou svou první aktovku zabalenou jako dárek pod vánočním ...
Sdílejte obsah s přáteliJaké normy by měla školní aktovka splňovat?Děti nastupující do první třídy jsou ještě poměrně malé, proto je třeba vybírat opravdu pečlivě. Školní aktovka pro prvňáčka musí být hezká na pohled, zároveň také lehká, přehledná a zdravotně nezávadná. Nezapomínejte, že dítě bude mít v aktovce kromě učebních pomůcek také bačkorky, svačinu, pití. Proto je nízká váha aktovky tolik důležitá. Česká značka Stil má s výrobou školních batohů bohaté zkušenosti. Jejich aktovky určené začínajícím školákům váží pouhých 1,1 kg. Pokud si chcete ušetřit shánění jednotlivých pomůcek, pořiďte svému dítěti rovnou celý set ve stejném designu. Jeho součástí je kromě batohu penál, box na svačinu, případně zástěrka či peněženka.

Zdravý vývoj dítěte je zásadníNejen praktická stránka je při výběru aktovky důležitá. Školní batohy Stil dbají také na zdraví vašich dětí. Ergonomicky tvarovaná zádová část, pevné dno, široké prodyšné popruhy a reflexní prvky, to vše dělá z těchto batohů špičku ve své kategorii. Investujete-li do kvality, můžete počítat s tím, že nebudete muset studentský batoh měnit každý rok a ve výsledku ušetříte nejen peníze, ale také čas a nervy.

Čím se liší batohy pro starší děti?Žáci staršího školního věku už netouží po aktovkách s princeznami a autíčky. Design školních batohů pro 2. stupeň je nicméně stále hravý. Prim hrají veselé a výrazné barvy. Místo obrázků je však zdobí spíše geometrické vzory či jednoduché nápisy. Batohy Stil pro starší děti jsou nadčasové, praktické a zároveň respektují vývoj dětské postavy.


  • Autor: tomas
  • Publikováno:

Kategorie: Tipy

Sdílejte článek s přáteli!

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

Váš komentář: