Hračky a hry

S dětmi se toho v životech dospělých mnoho změní. Včetně toho, že se mohou stát beztrestně sami na chvíli zase dětmi. Dětský svět je velmi inspirativní, z mála umí fantazie stvořit cokoli. Hračky pro nejmenší děti i hry, u kterých se mohou bavit členové rodiny všech věkových kategorií, najdete v této sekci. Hledat produkty obsahující Hračky a hry.


Kategorie


Tříkolka Lorelli DALLAS GREY

1 479,- Kč

Teddies Tank na setrvačník

259,- Kč

Trefl Pěnové puzzle - Bing

599,- Kč

Buddy Toys BRC 12.211

1 079,- Kč

Knihy pro dlouhé večery

Lopatka a hrábě malé

29,- Kč

Kbelík do písku

46,- Kč

Pískoviště MIX 5

56,- Kč

Hračky a hry na jednom místě

Pamatujete si na svoji nejoblíbenější hračku z dětství? Byla jí stavebnice, autíčko nebo snad plyšový medvídek, se kterým jste pravidelně usínali? Jsou momenty, které ve vás zůstanou celý život. Znovu si je oživují všichni ti, kteří se už sami stali rodiči a vybírají hračky pro své potomky a často i spolu s nimi. Tak můžete k našemu výběru rozhodně přizvat i svoje ratolesti a zeptat se jich, co by si přály nejvíc.

Fantazie

199,- Kč

ZOPA Prime Black

3 968,- Kč

Eljet Single Power

3 790,- Kč

Jak žijí oblázky

79,- Kč

Nakupujte hračky a hry za nejlepší ceny

Vybrat pro současné dítě vhodnou hračku může být pro řadu rodičů docela náročnou disciplínou. Hračka by měla dítě dostatečně stimulovat, něco mu předat, rozvinout jeho fantazii. K tomu samozřejmě nesmí být zdravotně závadná či jakkoli bezpečná a řada rodičů jde ve svém etickém cítění vůči přírodě i planetě dále a trvá na ekologicky šetrných nebo fair trade produktech. My vám pomůžeme se v množství produktů na současném trhu neztratit a najít takový, který bude vyhovovat vám a především vašemu potomkovi.

THULE Vložka do kočárku Alaska

1 330,- Kč

THULE Vložka do kočárku Black

1 330,- Kč

TEDDIES Auto hasiči 28 cm

449,- Kč

WOODY Tower Tony věž-barevná

282,- Kč

Zkuste hledání pro více produktů, které by se vám mohli líbít