Filmy, knihy, hry

Jste už tak trochu unaveni přemírou informací a toužíte si odpočinout u kvalitního filmu? Nebo potřebujete naopak úplně vypnout blikající obrazovky a chcete se v tichosti ponořit do světa knih? S námi vám v této sekci rozhodně nebude chybět inspirace. Dramatické příběhy, které vás chytnou za srdce i příběhy, u kterých vám budou téct slzy od smíchu, to vše máte na dosah ruky v této kategorii. Hledat produkty obsahující Filmy, knihy, hry.


Tipy na domácí pekárny

Insert - Terra Mystika Laserox

1 169,- Kč

Filmy, knihy, hry na jednom místě

Současná doba je velmi uspěchaná, čas nám plyne rychle a řada z nás je neustále ve stresu. Zapomněli jsme odpočívat a zapomněli jsme na smysl slov „volný čas“? Naučme se znovu si vyhradit prostor, kdy povinnostem doslova zavřeme dveře a budeme se věnovat pouze sobě samým, abychom nabrali novou energii do života. Společníky nám v tom mohou být knihy i filmy, které dovolí uniknout do jiného světa. A ve společnosti našich nejbližších zase můžeme na chvíli zapomenout na komunikaci realizovanou výhradně prostřednictvím mobilních telefonů a začít si hrát.

Insert - Zombiecide Laserox

1 529,- Kč

Nakupujte filmy, knihy, hry za nejlepší ceny

Kdy jste si naposledy hráli? Kdy jste naposledy nechali jen tak pracovat vlastní fantazii? Možná jste byli ještě dětmi, protože jako dospělí zkrátka na podobné věci nemáte čas. Nebo si to alespoň myslíte. Čas na to, abychom se odreagovali, bychom si najít ale měli, pokud chceme prožít život v pohodě a ve zdraví. Naše dny jsou doslova přeplněné „já musím“. Tak na chvíli vypusťte všechny starosti, otevřete si třeba dobrou knihu a užijte si ponoření do příběhu. V naší sekci si vyberete tu správnou zábavu pro odreagování.

Praga Caput Regni Fox in the box

1 304,- Kč

Huzzle Cast - Valve ALBI

314,- Kč

Speedpaint - Holy White ALBI

89,- Kč

Libertalia - kovové mince ALBI

539,- Kč

Bludiště - Zahrada ALBI

134,- Kč

Pexeso Dopravní značky Dino

125,- Kč

Domino Frozen II Dino

125,- Kč

Pexeso Pejsci Dino

125,- Kč

Zkuste hledání pro více produktů, které by se vám mohli líbít