Filmy, knihy, hry

Jste už tak trochu unaveni přemírou informací a toužíte si odpočinout u kvalitního filmu? Nebo potřebujete naopak úplně vypnout blikající obrazovky a chcete se v tichosti ponořit do světa knih? S námi vám v této sekci rozhodně nebude chybět inspirace. Dramatické příběhy, které vás chytnou za srdce i příběhy, u kterých vám budou téct slzy od smíchu, to vše máte na dosah ruky v této kategorii. Hledat produkty obsahující Filmy, knihy, hry.


Fallout 76 Anniversary T-shirt S

199,- Kč

Jess Gillam – Rise – CD

429,- Kč

Filmy, knihy, hry na jednom místě

Současná doba je velmi uspěchaná, čas nám plyne rychle a řada z nás je neustále ve stresu. Zapomněli jsme odpočívat a zapomněli jsme na smysl slov „volný čas“? Naučme se znovu si vyhradit prostor, kdy povinnostem doslova zavřeme dveře a budeme se věnovat pouze sobě samým, abychom nabrali novou energii do života. Společníky nám v tom mohou být knihy i filmy, které dovolí uniknout do jiného světa. A ve společnosti našich nejbližších zase můžeme na chvíli zapomenout na komunikaci realizovanou výhradně prostřednictvím mobilních telefonů a začít si hrát.

Years & Years : Palo Santo CD

387,- Kč

Weeknd : My Dear Melancholy EP

319,- Kč

Sting & Shaggy : 44/876 CD

387,- Kč

Karel Gott : To Nej ... CD

147,- Kč

Nakupujte filmy, knihy, hry za nejlepší ceny

Kdy jste si naposledy hráli? Kdy jste naposledy nechali jen tak pracovat vlastní fantazii? Možná jste byli ještě dětmi, protože jako dospělí zkrátka na podobné věci nemáte čas. Nebo si to alespoň myslíte. Čas na to, abychom se odreagovali, bychom si najít ale měli, pokud chceme prožít život v pohodě a ve zdraví. Naše dny jsou doslova přeplněné „já musím“. Tak na chvíli vypusťte všechny starosti, otevřete si třeba dobrou knihu a užijte si ponoření do příběhu. V naší sekci si vyberete tu správnou zábavu pro odreagování.

Shawn Mendes: MTV Unplugged CD

387,- Kč

Metallica: Master Of Puppets CD

387,- Kč

Maroon 5 : Red Pills Blues CD

532,- Kč

Seal : Standards CD

387,- Kč

Benny Andersson : Piano CD

464,- Kč

Shania Twain : Now CD

387,- Kč

U2 : The Joshua Tree 2CD

464,- Kč

Logic : Everybody CD

484,- Kč

Kelly Family : We Got Love CD

484,- Kč

České Fláky 1-3 CD

261,- Kč

Viktor Sodoma : To nejlepší CD

188,- Kč

Slade : Wall Of Hits CD

247,- Kč

Petr Rezek : To nejlepší CD

188,- Kč

Cooper A. : Best Of 8CD 2DVD CD

290,- Kč

Amy Macdonald : Under Stars CD

484,- Kč