Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith - 65% sleva

-65%
Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith
99 279 313
99,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith .

Zlevněné zboží

Odhalí pravdu, i kdyby ho měla zabít.Před pěti měsíci byla Billie, žena šéfinspektora Ketta, unesena při procházce Londýnem.Pět měsíců bez jediné stopy, důkazů a podezřelých. Až doteď.Když rutinní policejní prohlídka odhalí síň hrůzy pod jedním z nejdražších domů ve městě, vyšetřovatelé objeví stopy, které poodkrývají Billiin osud i identitu jejího únosce – záhadného vraha známého pod přezdívkou Prasák.Kett, lačnící po odpovědích, ale v zuboženém stavu, v jakém ho zanechalo jeho poslední vyšetřování, se vrací do Londýna, aby vyřešil nejosobnějš...í a nejnebezpečnější případ své kariéry – případ, který ho postaví tváří v tvář hrůzostrašnému zlu.Nemá tušení, zda je Billie mrtvá, či živá. Neví, jestli už není na její záchranu příliš pozdě. Přísahal však, že půjde do samotných pekel a zase zpátky, aby odhalil pravdu o tom, co se jí stalo.A peklo už ho očekává.

Produkt je výrobek značky Vendeta ,distribuovaný s EAN kódem 9788027713646.

Procházet zboží z kategorie Média Vendeta, Knihy Vendeta.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Vendeta a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Vendeta najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Tři malá prasátka - Alexander Gordon Smith
Právě si prohlížíte... - 65% sleva

99,- Kč