Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan

Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan
319 279 905
319,- Kč

Původní cena: 279,- Kč


Hodnocení:


Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan z kategorie média, knihy, se slevou kupte přes Chci.cz.

Knihy DobrovskýZískejte tento produkt se slevou z obchodu Knihy Dobrovský a budete spokojení s dodaným Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan .

Detailní informace

John Langan si v posledních několika letech právem vydobyl pozici jednoho z nejvýraznějších hlasů současné hororové literatury, jehož povídka nemůže chybět v žádné žánrové antologii.Do povědomí českých čtenářů se zapsal především románem Rybář, za nějž získal v roce 2008 Cenu Brama Stokera. Kratší prostor povídek a novel však dává ještě lépe vyniknout různým polohám jeho bizarní představivosti, schopné několika větami navodit mrazivou hrůzu a temnou atmosféru, nebo šokovat nečekaným zvratem a množstvím krve.Langan v nich vzdává poctu klasikům h...ororu, jako jsou Edgar Alan Poe se svou slavnou Maskou červené smrti (povídka „Technicolor“) nebo H. P. Lovecraft a jeho kult Cthulhu („Mělčiny“). Servíruje i originální zápletku kombinující traumatické zážitky válečných veteránů z amerického angažmá v Iráku s věčným a téměř ve všech kulturách přítomným obrazem upíra. Dělá to s mistrovstvím zkušeného autora, který miluje horor a vyprávění, z něhož bude čtenáře či posluchače ještě dlouho mrazit v zádech.

Produkt je výrobek značky Fobos ,distribuovaný s EAN kódem 9788027710379.

Procházet zboží z kategorie Média Fobos, Knihy Fobos.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, knihy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Fobos a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Fobos najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Širá, masožravá obloha a další nestvůrné geografie - John Langan
Právě si prohlížíte...

319,- Kč