Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023 CD + podpis

Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023  CD + podpis
649 649 1375
649,- Kč

Původní cena: 649,- Kč


Hodnocení:


Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023 CD + podpis z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023 CD + podpis .

Detailní informace

80 let = 79 legendárních písní + 1 nová
Kulaté životní jubileum zastihuje obdivuhodného Václava Neckáře na koncertních pódiích i v nahrávacích studiích. Přes všechny nástrahy osudu si udržel pěveckou vitalitu, kapelu Bacily pod vedením bratra Jana a úžasný repertoár, vznikající od poloviny šedesátých let. Tato kompilace nabízí logickou osmdesátku nahrávek, Milošem Skalkou rozdělených na čtyřech cédéčkách do promyšlených kapitol Start životního maratonu, Na vlastní pěst (hlavně) s Bacily, Osmdesátky jako zkouška z dospělosti a Spěchání do n...ového milénia. Je to potřebný prostor pro dlouhou cestu od Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě přes Lékořici, Čaroděje dobroděje, Suzanne, Dr. Dam Di Dam, Já ti zabrnkám, Potulného hráče, Mýdlového prince, Tvým dlouhým vlasům, Perlu, Lásku ztracenou, Oči koní až po Půlnoční. Sestava trvale populárních písniček se vždy důvěryhodným zpíváním v čele s nezaměnitelnými baladami, s výbornými texty i jedinečnou instrumentací, třeba v podobě příspěvků Oty…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023 CD + podpis a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Václav Neckář – Osmdesát / Největší hity 1965-2023 CD + podpis
Právě si prohlížíte...

649,- Kč