Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD

Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD
529 529 335
529,- Kč

Původní cena: 529,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD .

Detailní informace

Komplet obsahuje BluRay + UHD disk
OD REŽISÉRA SNÍMKŮ ROMEO A JULIE A MOULIN ROUGE
Píše se rok 1922 a v New Yorku, v tom dekadentním semeništi lehkých mravů, nablýskaného jazzu, podloudných obchodníků a strmě rostoucích akcií, začíná jaro. Sem v honbě za svým „americkým snem“ přijede rádoby spisovatel Nick Carraway (na Zlatý glóbus® nominovaný Tobey Maguire) a usadí se v sousedství záhadného milionáře Jaye Gatsbyho (trojnásobný kandidát na Oscara® Leonardo DiCaprio), jehož vila hostí nekonečné večírky. Kolem Gatsbyho krouží také Nicko...va krásná sestřenice Daisy (na Oscara® nominovaná Carey Mulligan) a její urozený manžel Tom Buchanan (Joel Edgerton), a tak se Nick stává svědkem tragédie nenaplněné lásky a nezdolné touhy. Film Velký Gatsby natočený ve fascinující vizuální interpretaci režiséra oscarového® Moulin Rouge* Baze Luhrmanna podle nadčasové klasiky F. Scotta Fitzgeralda zrcadlí palčivé otázky moderní doby.
Bonusy: GATSBY A JEHO SÍLA Sledujte režiséra Baze Luhrmanna a cestu…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Velký Gatsby BD+UHD
Právě si prohlížíte...

529,- Kč