Různí interpreti – Seabiscuit DVD

Různí interpreti – Seabiscuit DVD
119 119 1688
119,- Kč

Původní cena: 119,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Seabiscuit DVD z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Seabiscuit DVD .

Detailní informace

Žokej bez domova, milionář, ztroskotaný kovboj a kůň Seabiscuit, to jsou hlavní hrdinové, kteří jeden ve druhém nalezli ztracenou naději. V hlavních rolích snímku, který získal ocenění kritiky i značný divácký ohlas uvidíte Tobey Maguira, Jeffa Bridgese a držitele Oscara Chrise Coopera. Optimistický a citově laděný film o síle naděje a odvahy, která pomáhá plnit lidské sny, má spád i napětí. Jeho autoři vás zvou na neobvyklou projížďku životem.
Bonusy: • Interaktivní menu • Výběr scén • Jak z legendy vznikl filmový příběh • Rozbor klíčovýc...h scén • Slavný dostih z roku 1938
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 5.1 / maďarsky Dolby Digital 2.0 / polsky Dolby Digital 2.0 Titulky: české, anglické, hebrejské, maďarské, polské, slovenské

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Seabiscuit DVD a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Seabiscuit DVD
Právě si prohlížíte...

119,- Kč