Různí interpreti – Orphan Blu-ray

Různí interpreti – Orphan Blu-ray
229 229 419
229,- Kč

Původní cena: 229,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Orphan Blu-ray z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Orphan Blu-ray .

Detailní informace

S Esther není něco v pořádku. Navíc mrazivý alternativní konec.
Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Dark Castle Productions přichází se... snímkem Orphan, který vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá.
Bonusy: BONUSOVÝ MATERIÁL EXKLUZIVNĚ NA BLU RAYI • MAMINČINI ĎÁBLÍKOVÉ: ORPHAN A DĚTI ZLA A ZKAŽENOSTI – Filmový štáb a herci hovoří o žánru dětských hororů a diskutují o známých dětských psychopatech v historii filmu. …

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Orphan Blu-ray a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Orphan Blu-ray
Právě si prohlížíte...

229,- Kč