Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4

Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4
174 174 1457
174,- Kč

Původní cena: 174,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4 z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4 .

Detailní informace

Pouze pro digitální prodej jsme připravili řadu Nejvýznamnější textaři české populární hudby. Na albech celé této řady jsou skladby záměrně řazeny pouze chronologicky, bez jakýchkoli jiných ambic, než Vám tvorbu našich textařů představit a zpřístupnit v co největší šíři.
MICHAL BUKOVIČ (17. 9. 1943 - 31. ledna 2008) Pražský rodák, od počátku 70. let dvacátého století velmi pracovitý a úspěšný textař. Fanda a specialista na rokenrol a moderní country, ale spoluautor řady písní i pro interprety popového žánru. Muž, který si dokázal dokonale ...zpívatelně poradit s češtinou i angličtinou, viz jeho práce pro exportní nahrávky Plavců, K. Gotta nebo P. Janů.
Nejčastěji je spojován s repertoárem Karla Zicha, pro kterého se stal téměř dvorním básníkem, ale za klasiku platí i jeho texty pro Country Beat, Ladislava Vodičku nebo Karla Gotta.
Vtipný nalézač zajímavých slov a obratů, mistr refrénových sloganů.
V Supraphonu, kde Michal Bukovič několik let pracoval v redakci populární hudby, se…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4 a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Nejvýznamnější textaři české populární hudby Michal Bukovič 4
Právě si prohlížíte...

174,- Kč