Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD

Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD
119 119 1789
119,- Kč

Původní cena: 119,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD .

Detailní informace

Béďa a Bubu obyčejně celé Vánoce prospí (však víte, zimní spánek). Letos je ale z jejich šťastného snění probudila sváteční hudba a oni procitli přímo doprostřed legrace: bruslení, lyžování, zpěv a zdobení stromečku. Život ale není jen o jmelí a vaječném koňaku. Dva sváteční bručouni – tajemný poustevník a protivný synovec majitele jellystonské chaty – jsou rozhodnutí Vánoce zničit. A naši dva hrdinové spolu se SNAGGLEPUSS, AUGIE DOGGIE, DOGGIE DADDY, HUCKLEBERRY HOUND a dalšími oblíbenými postavami Hanny a Barbery jsou rozhodnutí udělat z 25. ...prosince nejveselejší den v roce.
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 2.0 / anglicky Dolby Digital 2.0 / italsky Dolby Digital 2.0 / maďarsky Dolby Digital 2.0 / německy Dolby Digital 2.0 / polsky Dolby Digital 2.0 / španělsky (Kastilie) Dolby Digital 2.0 Titulky: české, anglický komentář, bulharské, maďarské, německé pro neslyšící, polské, španělské (Kastilie)

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Méďa Béďa: První vánoce DVD
Právě si prohlížíte...

119,- Kč