Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray

Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray
229 229 118
229,- Kč

Původní cena: 229,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray .

Detailní informace

Elizabeth Taylor, Richard Burton V produkci Ernesta Lehmana, podle hry Edwarda Albeeho Jste srdečně zváni k Georgeovi a Marthě na večer plný her a zábavy
Elizabeth Taylor a Richard Burton jsou ideální představitelé zlovolných manželů Marthy a George v prvním filmu režiséra Mika Nicholse podle nezapomenutelné předlohy Edwarda Albeeho: Kdo se bojí Virginie Woolfové? Elizabeth Taylor získala za roli svého druhého Oscara® (cenu New York Film Critics, cenu National Board of Review a ocenění pro nejlepší herečku od British Film Academy). Burton ...se jí svým výkonem vyrovná jako emocionálně vyčerpaný partner Marthy. V roli manželského páru, který se nevědomky připlete do víru destrukce, uvidíte také George Segala a držitelku Oscara® za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli Sandy Dennis. Film získal celkem 5 Oscarů®* a zůstává i po 50 letech milníkem filmové historie.
Bonusy: • Komentář režisérů Mika Nicholse a Stevena Soderbergha • Komentář kameramana Haskella Wexlera • Příliš šokující na…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Kdo se bojí Virginie Woolfové? Blu-ray
Právě si prohlížíte...

229,- Kč