Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray

Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray
229 229 362
229,- Kč

Původní cena: 229,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray .

Detailní informace

Calu Weaverovi (Steve Carell) je něco okolo čtyřiceti a domnívá se, že je jeho manželství perfektní. Avšak jen do doby, než jeho žena Emily (Julianne Moore) požádá o rozvod. A tak se Cal náhle ocitne ve světě svobodných. Svou lásku začne hledat s pomocí zkušeného lamače dívčích srdcí Jacoba Palmera (Ryan Gosling), díky kterému dosáhne Calovo mužství pozoruhodné změny. Uprostřed bláhových zamilování a romantických setkání, Cal a Jacob zjišťují, že být hráčem bez správného partnera není jen bláznivé a hloupé, ale naprosto nemožné! Příjemná komedi...e o lásce se skvělým obsazením včetně Emmy Stone, Marisy Tomei a Kevina Bacona.
Bonusy: • STEVE A RYAN V BARU Steve Carell a Ryan Gosling otevřeně komentují své role, lásky a spolupráci na filmu. • SUKNIČKÁŘ POTKÁVÁ SVŮJ PROTĚJŠEK Ryan Gosling a Emma Stone Vám povypráví o randění před kamerou, milostných scénách i kamarádském vztahu se Stevem Carellem. • VYNECHANÉ SCÉNY
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky 5.1 Audio Descriptive…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

69,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Bláznivá, zatracená láska Blu-ray
Právě si prohlížíte...

229,- Kč