Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD

Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD
119 119 315
119,- Kč

Původní cena: 119,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD .

Detailní informace

Barbie a Kouzelné Vánoce – to je hřejivá adaptace klasického příběhu Charlese Dickense plná oblíbených vánočních koled, úžasných módních výstřelků a spousty smíchu! Hlavní hrdinkou filmového příběhu je Barbie jako Eden Starling - krásná, ale sobecká zpěvačka z divadla ve viktoriánském Londýně. A právě Eden se společně se svou namyšlenou kočkou rozhodla, že všichni účinkující zůstanou v divadle i na Štědrý den a budou zkoušet! Dokonce ani její návrhářka kostýmů a kamarádka z dětství Catherine nedokázala Eden vymluvit její hloupý nápad. Nezbývá n...ic jiného, než aby ji tři velmi nezvyklí vánoční duchové odnesli na fantastickou prázdninovou cestu, na které Eden podlehne kouzlu Vánoc a konečně pochopí, že rozdávat dárky přináší radost. Barbie a Kouzelné Vánoce je oblíbený rodinný film, který si užijete o jakýchkoliv prázdninách!
Bonusy: • Vánoční karaoke party s koledami • Videoklip "Jingle Bells" hraje kočka Chuzzlewit
Zvukové formáty: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Digital 2.0…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – Barbie a kouzelné Vánoce DVD
Právě si prohlížíte...

119,- Kč