Různí interpreti – 25. hodina DVD

Různí interpreti – 25. hodina DVD
119 119 1369
119,- Kč

Původní cena: 119,- Kč


Hodnocení:


Různí interpreti – 25. hodina DVD z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Různí interpreti – 25. hodina DVD .

Detailní informace

Edward Norton, který má již na svém kontě Oscarovou nominaci, je hlavní hvězdou dobře obsazeného filmu režiséra Spika Lee (Summer Of Sam, Do The Right Thing). Posledních krátkých 24 HODIN zbývá Monty Broganovi (Norton), než bude muset nastoupit do vězení na dlouhých sedm let. Král Manhattanu Monty se právě v těchto chvílích rozhodne opustit starý život, který mu otevřel dveře do nejhonosnějších newyorských klubů, ale zároveň ho odcizil jeho nejbližším. Během posledního dne na svobodě se Monty snaží navázat kontakt se svým otcem (Brian Cox - Age...nt beze jména) a také se dvěma starými přáteli - Jacobem (Philip Seymour Hoffman - Na pokraji slávy) a Slaughterym (Barry Pepper - Zelená míle). A samozřejmě je tu také jeho přítelkyně Naturelle (Rosario Dawson - Muži v černém). Nebyla to náhodou ona, kdo ho práskla policii? Monty prožívá mučivé chvíle nejistoty. Čas plyne velmi rychle a tak musí dělat rozhodnutí, která by ho mohla během oněch 24 hodin ještě zachránit.
Bonusy: • Interaktivní…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Různí interpreti – 25. hodina DVD a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Různí interpreti – 25. hodina DVD
Právě si prohlížíte...

119,- Kč