Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3

Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3
399 399 25
399,- Kč

Původní cena: 399,- Kč


Hodnocení:


Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3 z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3 .

Detailní informace

Mrtvá žena v lese. Stopy vedou do židovské komunity.
Jak souvisí nález mrtvoly mladé ženy v pražské Šárce s předcházející neobjasněnou vraždou mladé dívky? Stopy vedou do historie židovské komunity. Sobotní procházka slunečnou přírodou se poněkud vymkne. Místo romantických pohledů na bohulibé scenerie natrefí dvojice na policejní pásku vymezující místo činu. A protože mladá žena je policejní mluvčí a její partner majitelem a jediným zaměstnancem detektivní agentury Men in Service, vzápětí stojí nad mrtvolou mladé nahé ženy. Jak s její smrt...í souvisí zlatý řetízek s Davidovou hvězdou nalezený poblíž místa činu? A existuje nějaká spojitost s předchozí neobjasněnou vraždou mladé dívky? Vyšetřování, které vede kapitán Hackenschmied, šéf pražské mordparty, vede až do historie židovské komunity…
Petr Eidler (1958) Vlastním jménem Petr Balajka. Český bohemista, polonista, fotograf, redaktor a spisovatel, syn literárního historika Bohuše Balajky a překladatelky z polštiny Anetty Balajkové. …

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3 a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Martin Preiss – Eidler: Nahá s Davidovou hvězdou CD-MP3
Právě si prohlížíte...

399,- Kč