Ladyha – Schnitzler: Snová novela

Ladyha – Schnitzler: Snová novela
269 269 465
269,- Kč

Původní cena: 269,- Kč


Hodnocení:


Ladyha – Schnitzler: Snová novela z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Ladyha – Schnitzler: Snová novela .

Detailní informace

DOPORUČENÝ VĚK: 18+
Erotika, fantazie, iluze… a probuzení.
Fantaskní příběh o rozkladu jednoho manželství nahlodávaného nezvladatelnými erotickými touhami inspiroval Stanleyho Kubricka k natočení filmu Eyes Wide Shut. Příběh zdánlivě harmonického manželství, které je nahlodáváno nezvladatelnými erotickými touhami a představami, napsal rakouský spisovatel a také lékař a psycholog v roce 1925. Ovlivněn atmosférou dvacátých let, kdy definitivně odcházel „starý svět“, i svými znalostmi sugesce a hypnózy nořil se ve svých dílech do hlubin ...lidské psychiky, ovládané dvěma silami – pudem erotiky a pudem smrti. Příběh lékaře Fridolina a jeho ženy Albertiny se pohybuje na hranici snu a reality. Putování Fridolina prostupnou hranicí snění a žití je především cestou do hlubin vlastní duše... Magičnost Schnitzlerovy představivosti uchvátila i amerického režiséra Stanleyho Kubricka, který podle této novely natočil film Eyes Wide Shut s Tomem Cruisem a Nicole Kidman v hlavních rolích.
Arthur…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Ladyha – Schnitzler: Snová novela a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Ladyha – Schnitzler: Snová novela
Právě si prohlížíte...

269,- Kč