Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům

Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům
379 379 670
379,- Kč

Původní cena: 379,- Kč


Hodnocení:


Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům .

Detailní informace

Mateřství ve všech podobách.
Román o mateřství, životní prázdnotě i naplnění. O kořenech, které nelze lehce vytrhat, i o tom, že je lze zapustit i v místech, kde bychom to nejméně čekali.
Co je v životě nejdůležitější? Partnerství, mateřství, naše kořeny, které nemůžeme vyrvat, vazby, které nelze zpřetrhat? Lucie, mladá žena, které se drolí dosavadní život pod rukama, se vrací do rodných míst na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor. Útočiště hledá ve starém domě obklopeném vzácnými jeřáby, kde žije její teta, člověk jí nejbližší. Přítom...nost Lucie naruší křehkou rovnováhu života místních obyvatel, kteří pod vlivem jejího návratu začali přehodnocovat své dosavadní životy…
Marie Hajdová (1986) Pochází z Jeseníku, kde v současnosti opět žije. Studovala knihovnictví v Brně a v Praze, poté pracovala jako redaktorka na volné noze i v různých nakladatelstvích. Kromě redakční práce se věnuje dalším činnostem: můžete ji potkat například za barem v kavárně anebo na literárních čteních, která…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Klára Oltová – Hajdová: Jeřabinový dům
Právě si prohlížíte...

379,- Kč