Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště

Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště
329 329 414
329,- Kč

Původní cena: 329,- Kč


Hodnocení:


Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště .

Detailní informace

Chabou kondici mravenců je třeba posílit. Čeká je velká bitva svalů, vtipu a hbitosti.
Knížka Ferda cvičí mraveniště vznikla v roce 1947, dvanáct let po prvním příběhu Ferdy Mravence. Ferda a Brouk Pytlík se rozhodli, že posílí fyzického ducha svých kamarádů.
Mravenec s puntíčkovanou červenou pentlí kolem krku si ví vždycky rady! I tehdy, když se mu zdá, že jeho druzi v mraveništi nejsou dostatečně fyzicky silní. Tak rád by, aby jim šla všechna práce od ruky a navíc aby všude vyhráli a nikdo je neporazil. A kdo se nepřichomýtne? Brouk... Pytlík. „Cvičit, povídám, cvičit! Já to viděl v biografu...“ Začátky nebyly lehké. Mudrlant chtěl nad běháním zvítězit přemýšlením, Napucánek si hodil kámen rovnou nad hlavu, a kdyby neutekl, bylo by po něm. Ani královna mraveniště nebyla z Ferdova snažení nadšená. Postupně se ale všechny starty, skoky, vrhy, hody, ba i štafety začaly dařit tak, že chlapíci z Ferdova mraveniště porazili sportsmeny ze sousedství. Svůj podíl měl ten, který vyrůstal v…

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Jiří Lábus – Sekora: Ferda cvičí mraveniště
Právě si prohlížíte...

329,- Kč