Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP

Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP
649 649 1996
649,- Kč

Původní cena: 649,- Kč


Hodnocení:


Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP z kategorie média, záznam hudby a zvuku, se slevou kupte přes Chci.cz.

SupraphonlineZískejte tento produkt se slevou z obchodu Supraphonline a budete spokojení s dodaným Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP .

Detailní informace

Vinyl Nekonečně mapuje nadšení ze společné tvorby Anety Langerové a slovenské kapely Korben Dallas. Najdete zde velkolepý singl Sen z roku 2015, který měl pod dohledem Petr Ostrouchov a orchestrální základ nahrál Symfonický orchester Slovenského rozhlasu v Bratislavě, kapelové party a zpěv ladil ve studiu Sono Milan Cimfe. Šest multižánrových písní z EP Konečne vznikalo v prešovském studiu Experientia a bratislavském Cobra Sound Studiu. O produkci i mix pečoval Ľuboslav Petruška, který byl do roku 2021 členem Korben Dallas.
Napínavá novink...a Neustoupím sa natáčela opět v Bratislavě a produkoval ji frontman skupiny Le Payaco Tomáš Sloboda, který ve spolupráci s Martinem Čemem rovněž celé album sestavil.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP a další podobné zlevněné zboží z kategorie média sleva, záznam hudby a zvuku sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Aneta Langerová, Korben Dallas – Nekonečně LP
Právě si prohlížíte...

649,- Kč