Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix

Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix
69 69 687
69,- Kč

Původní cena: 69,- Kč


Hodnocení:


Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix z kategorie dům a zahrada, trávníky a zahrady, zahradničení, se slevou kupte přes Chci.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Truhlíkov a budete spokojení s dodaným Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix .

Detailní informace

Varianty vybíráme náhodně dle skladové dostupnosti. Obal na orchideje v matných barvách. Učinit svět krásnější, hřejivější a útulnější, uvnitř i v okolí domova a ve všech ročních obdobích. To je hlavní myšlenka holandské značky Edelman, která je tvůrcem a distributorem úspěšných dekoračních kolekcí pro dům a zahradu. Díky kreativitě a smyslu pro inovace přichází Edelman neustále s novými atraktivními produkty, od keramických obalů a váz, přes proutěné zboží, lucerny, dekorační materiály a předměty až po vánoční ozdoby. Díky značce Edelman je mn...ohem jednodušší doladit interiér i zahradu nebo udělat někumu radost.

Produkt je výrobek značky Edelman ,distribuovaný s EAN kódem 8718861681345.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Edelman, Trávníky a zahrady Edelman, Zahradničení Edelman.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, trávníky a zahrady sleva, zahradničení sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Edelman a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Edelman najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Obal TUSCA 10cm na orchidej kulatý keramický matný mix
Právě si prohlížíte...

69,- Kč