Big Green Egg Portable Nest MiniMax

Big Green Egg Portable Nest MiniMax
3 490 3 490 1955
3 490,- Kč

Původní cena: 3 490,- Kč


Hodnocení:


Big Green Egg Portable Nest MiniMax z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, zahradní grily, se slevou kupte přes Chci.cz.

MuzikerZískejte tento produkt se slevou z obchodu Muziker a budete spokojení s dodaným Big Green Egg Portable Nest MiniMax .

Detailní informace

Pokud jedete do kempu, parku nebo na pláž, není důvod, proč to nerozjet ve velkém stylu. Jednoduše si vezměte MiniMax s sebou v mobilním nosiči EGG Carrier. Pokud chcete vařit v pohodlné výšce umístěte MiniMax do přenosného stojanu (výška stojanu je 60 cm!). Hotovo? Tak stačí nosič jednoduše složit a můžete vyrazit!
Přenosný stojan je vyroben z vysoce kvalitní práškované oceli. Má vysokou stabilitu, co...ž znamená, že jej můžete postavit i na méně rovný terén. Za pomocí rychloupínacích svorek vložíte MiniMax, aniž byste museli mít obavy, že se při otevírání a zavírání víka převrátí. Přenosný stojan lze jednoduše složit do plochého balíčku, který se velmi snadno přepravuje. Hej, počkejte na mě!
Barva podle výrobce : Green Země původu : Nizozemsko Barva : Zelená

Produkt je výrobek značky Big Green Egg ,distribuovaný s EAN kódem 0665719120649.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Big Green Egg, Kuchyně a jídelny Big Green Egg, Kuchyňské spotřebiče Big Green Egg, Zahradní grily Big Green Egg.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: Green
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

27 190,- Kč
Detail
33 490,- Kč
32 680,- Kč
Detail
5 069,- Kč
3 699,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Big Green Egg Portable Nest MiniMax a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, zahradní grily sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Big Green Egg a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Big Green Egg najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Big Green Egg Portable Nest MiniMax
Právě si prohlížíte...

3490,- Kč