Big Green Egg Minimax

Big Green Egg Minimax
27 190 27 190 1114
27 190,- Kč

Původní cena: 27 190,- Kč


Hodnocení:


Big Green Egg Minimax z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, zahradní grily, se slevou kupte přes Chci.cz.

MuzikerZískejte tento produkt se slevou z obchodu Muziker a budete spokojení s dodaným Big Green Egg Minimax .

Detailní informace

Má oslnivý vzhled a svým výkonem vás keramický gril Big Green Egg MiniMax rozhodně osloví. Tento cestovní kamado gril je nejmladším členem rodiny Big Green Egg a zároveň nejkompaktnějším. Je jen o 7 cm vyšší než Big Green Egg Mini, ale má o hodně větší plochu na vaření, která je srovnatelná s Big Green Egg Small. A tak nabízí dostatek prostoru na vaření pro 4 až 6 osob. Na...víc můžete vařit přímo na stole, MiniMax je vysoký pouhých 50 cm, takže je ideálním modelem pro postavení přímo na stůl.A ani zdaleka není tak těžký! Na zdvihnutí 35-kilového MiniMaxu nepotřebujete být profesionální vzpěrač. Standardně je dodáván v mobilním nosiči EGG Carrier, takže přemístit jej kamkoliv není žádný problém. Profesionální gril Big Green Egg MiniMax můžete často najít i ve vyhlášených restauracích.SPECIFIKACEPrůměr roštu: 33 cmPlocha pro vaření: 855 cm2 Barva podle výrobce : Green Barva : Zelená Země původu : Nizozemsko

Produkt je výrobek značky Big Green Egg ,distribuovaný s EAN kódem 0665719119650.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Big Green Egg, Kuchyně a jídelny Big Green Egg, Kuchyňské spotřebiče Big Green Egg, Zahradní grily Big Green Egg.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: Green
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

33 490,- Kč
32 680,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Big Green Egg Minimax a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, zahradní grily sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Big Green Egg a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Big Green Egg najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Big Green Egg Minimax
Právě si prohlížíte...

27190,- Kč