Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax

Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax
3 490 3 490 147
3 490,- Kč

Původní cena: 3 490,- Kč


Hodnocení:


Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax z kategorie dům a zahrada, kuchyně a jídelny, kuchyňské spotřebiče, zahradní grily, se slevou kupte přes Chci.cz.

MuzikerZískejte tento produkt se slevou z obchodu Muziker a budete spokojení s dodaným Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax .

Detailní informace

Akátové postranní stolky jsou skvělým doplňkem pro vaše Big Green Egg. Jsou vyrobeny z masivního akátového dřeva a díky nim budete mít vaše ingredience a náčiní vždy po ruce. Tvrdé akátové dřevo s výrazným vzorkem se používá k výrobě špičkového nábytku. Postranní stolky se dají velmi jednoduše rozložit a znovu sklopit, samozřejmě jsou odolné vyš...ším teplotám. Prostě skvělé!
Akátové postranní stolky jsou dodávány s držáky, které jsou připevněny ke dřevu tak, aby nedošlo vlivem tepla k jejich roztahování nebo stahování. Mimo to je dřevo ošetřeno tenkou vrstvou oleje, který ho chrání před UV zářením a aby nedošlo ke změně barvy (ta bude tím pádem stále stejná a bude ladit k ostatnímu Big Green Egg příslušenství z akátového dřeva). Stačí tedy pouze rozložit a je to!
Barva podle výrobce : Brown Země původu : Nizozemsko Barva : Světlehnědá

Produkt je výrobek značky Big Green Egg ,distribuovaný s EAN kódem 0665719121844.

Procházet zboží z kategorie Dům a zahrada Big Green Egg, Kuchyně a jídelny Big Green Egg, Kuchyňské spotřebiče Big Green Egg, Zahradní grily Big Green Egg.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Barva: Light Brown
  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

27 190,- Kč
Detail
33 490,- Kč
32 680,- Kč
Detail
2 699,- Kč
2 199,- Kč
Detail

Podobné zboží se slevou

Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax a další podobné zlevněné zboží z kategorie dům a zahrada sleva, kuchyně a jídelny sleva, kuchyňské spotřebiče sleva, zahradní grily sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Big Green Egg a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Big Green Egg najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Big Green Egg Acacia Wood Mates for the MiniMax
Právě si prohlížíte...

3490,- Kč