Vysaje i vytře za vás. Robotický vysavač je parťák každé hospodyňky!

Vysaje i vytře za vás. Robotický vysavač je parťák každé hospodyňky!

A každá hospodyňka po něm zatouží! Úklid domácnosti vám krade váš draho

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

A každá hospodyňka po něm zatouží! Úklid domácnosti vám krade váš drahocenný volný čas a často i energii? Vsaďte na robotický vysavač, který vám dopřeje mnohem více odpočinku i času na rodinu! Robotický vysavač uklidí všechny typy podlah v celém domě za vás!

Když se sci-fi stane skutečností

Ano, je to tak. Ještě před pár lety by nápad o vysavači, který vám precizně uklidí celý byt, zatímco vy budete v práci nebo v kině, byl jen snem, nad kterým bychom se jen zlehka pousmáli a snili o jeho zhmotnění. Nyní si můžete robotický vysavač vybírat z mnoha typů, modelů, barev i velikostí, cenově dostupných i luxusních kousků. Tento nenápadný vysavač, připomínající svým tvarem disk, si umí poradit s dlažbou, parketami, plovoucí podlahou, linoleem i kobercem a ani žádné nečistoty v rozích si před nimi nemůžou být jisté. Bravurně se umí vyhnout překážkám na podlaze a nespadne ani ze schodů. Stačí si pořídit virtuální stěnu, díky které se vyhne místům, které určíte. Virtuální zeď pracuje na principu infračerveného paprsku, který ohraničí zóny a vysavač se jim vyhne.

Robotický vysavač se postará o úklid za vás

Jeho práce je skutečně důkladná a vždy dobře odvedená. Díky zabudované kameře či senzorům umí rozlišovat své okolí a efektivně se vyhnout případné kolizi. Překážky jej neochromí, stejně jako nástrahy v podobě předmětů, do kterých by se mohl zamotat. Robotický vysavač umí skvěle detekovat větší množství nečistot a zůstane tak na konkrétním místě tak dlouho, dokud je nevysaje. Robotické vysavače disponují antistatickým mopem, který z hladkého povrchu odstraní i ten nejjemnější prach i mastnotu. Velmi oblíbenou funkcí je i mokré vysávání – robotický vysavač vytře podlahu lépe než vy! A poradí si i s ničením bakterií i roztočů – umí totiž skvěle desinfikovat podlahu díky UV-C lampě. Možnosti jsou pestré – stačí si jen vybrat vysavač na míru vašemu bytu i životnímu stylu. Máte-li totiž domácí čtyřnohé kamarády, i s jejich chlupy si dobře zvolený vysavač umí poradit!

Chytrý robotický vysavač zvládne:

-vysát celou místnost i celý byt-pracovat na ploše zhruba metr čtvereční. Tato funkce se vám bude hodit v případě nehody, kdy na zem něco vysypete a potřebujete vysát jen určenou plochu-uklidit za vás v době vaší nepřítomnosti díky časovači. Určete si den v týdnu i přesný čas a nechte robotický vysavač pracovat za vás. Vy se už domů vrátíte do perfektně uklizeného bytu-informovat vás o plném zásobníku-vrátit se sám na základnu po dokončení práce či v případě potřeby dobití-vyšší řady mají ve své výbavě nejen dálkové ovládání, ale také možnost řídit robotický vysavač díky chytrému telefonu či dokonce přímo vaším hlasem

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Zboží, které by vás mohlo zajímat

Vybíráme z tipů