Tento produkt již není k dispozici, vyberte si podobný

YATO na montáž kotoučových brzd 11 ks

YATO  na montáž kotoučových brzd 11 ks

Zboží již není dostupné


Hodnocení:


YATO na montáž kotoučových brzd 11 ks z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným YATO na montáž kotoučových brzd 11 ks .

Detailní informace

Sada YATO
na montáž kotoučových brzd 11 ks: Pokud si zařizujete autodílnu, jistě vám přijde vhod kvalitní a značkové nářadí, pomocí kterého půjdou opravy automobilů mnohem lépe, než bez profesionálního nářadí. Opravy brzd musí být zvlášť precizně provedené, proto je téměř nezbytné mít špičkové nářadí. YATO YT-0681 je 11dílná sada určená pro ruční montáž kotoučových brzd. Jejím použitím předejdete poškození pístu a obložení. Kromě montáže brzd ji také využijete pro zatočení pístu zpět do podpěry pro vznik prostoru pro nové podložky.&nb...sp;Klíčové vlastnostiUrčeno pro montáž kotoučových brzdKvalitní provedeníOdolný materiál s dlouhou životnostíDodáváno v praktickém kufříkuParametry a specifikace:Počet kusů: 11Dřík: 3/8 adaptérPoužití pro značky aut: Citroen, Ford, Mazda, Saab, Alfa Romeo, Honda, General Motors, Nissan, VW, Audi, Rover, Subaru, Peugeot, Toyota a další

Produkt je výrobek značky Yato ,distribuovaný s EAN kódem 5906083906817.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Yato, Díly a příslušenství vozidel Yato, Údržba a výzdoba motorových vozidel Yato, Nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí Yato, Vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel Yato.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

YATO na montáž kotoučových brzd 11 ks a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí sleva, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Yato a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Yato najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

YATO na montáž kotoučových brzd 11 ks
Právě si prohlížíte...

738,- Kč