YATO klíčů TORX s otvorem 9 ks delší

YATO  klíčů TORX s otvorem 9 ks delší
411 349 1193
411,- Kč

Původní cena: 349,- Kč


Hodnocení:


YATO klíčů TORX s otvorem 9 ks delší z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel, se slevou kupte přes Chci.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným YATO klíčů TORX s otvorem 9 ks delší .

Detailní informace

Sada YATO
klíčů TORX s otvorem 9 ks delší:
YATO je špičková značka nářadí zaměřená na profesionály. Sada obsahuje 9 klíčů TORX s otvorem. Vybavte si dílnu i domácnost touto profesionální sadou TORX klíčů o velikosti TT10 až TT50. Všechny klíče jsou vyrobeny z kvalitní, tvrdé oceli a přehledně uloženy v plastovém držáčku, který lze zavěsit na stěnu.YATO je špičková značka nářadí zaměřená na profesionály. Sada obsahuje 9 klíčů TORX s otvorem. Vybavte si dílnu i domácnost touto profesionální sadou TORX klíčů o velikosti TT10 až TT50. Vše...chny klíče jsou vyrobeny z kvalitní, tvrdé oceli a přehledně uloženy v plastovém držáčku, který lze zavěsit na stěnu.Specifikace:Velikost: TT10 - TT50

Produkt je výrobek značky Yato ,distribuovaný s EAN kódem 5906083905636.

Procházet zboží z kategorie Auto-moto Yato, Díly a příslušenství vozidel Yato, Údržba a výzdoba motorových vozidel Yato, Nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí Yato, Vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel Yato.

Sdílejte obsah s přáteli
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílejte na Pinterestu

Podrobné informace o produktu

  • Stav zboží: Nové


Podobné zboží značky a kategorie

Podobné zboží se slevou

YATO klíčů TORX s otvorem 9 ks delší a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, nářadí pro opravy vozidel a speciální nářadí sleva, vybavení pro opravy a výměnu pneumatik vozidel sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Další informace o značce Yato a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Yato najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

YATO klíčů TORX s otvorem 9 ks delší
Právě si prohlížíte...

411,- Kč